Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha egy lánynak nincsenek szép, csinos, minőségi fehérneműi?

Figyelt kérdés
Én ezekre a dolgokra őszintén megvallva nagyon sajnálom a pénzt. Tudom, hogy sokan mondják, hogy "az olcsó a drága", mert ha veszel egy jó minőségű darabot, akkor az sokáig kibírja, nem nyúlik ki stb., stb., de én eddig még egyáltalán nem tudtam rávenni magam arra, hogy drága fehérneműt vásároljak. Egyrészt nem is annyira érzem szükségesnek és emiatt sem érdekel, mert melltartóból sincsen szükségem semmi speckóra (kis melleim vannak, szóval nagyon tartani sem kell) a bugyival pedig szintén hasonlóképpen vagyok. Tehát az én esetemben az olcsóbb, kínai vagy lidl-s, tesco-s is ellátja a funkcióját, csak kényelmes, használható legyen és nekem ez elég. Viszont több barátnőm is van, akik célzottan fehérnemű boltokba járnak meg márkás szetteket vásárolnak stb., míg nekem nincsen egy olyan kimondottan csinos vagy minőségi darabom sem.
2020. máj. 11. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon megértelek. Még 1000 forintot is sajnálok egy bugyira. Kb 400 forintért veszek bugyit a kínaiban, kb 2-3000 forintért melltartót.

Ha lesz pénzem szívesen vennék drágábban, de jelen életszakaszban (egyetem) kb az ételről kéne lemondanom êrte.

2020. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Bugyit altalaban a H&M-ben veszek, 1200-1500 ft egy darabert szerintem egyaltalan nem draga, es nekem pl sokkal kenyelmesebb egy tanga, nem tudom, de nem birom elviselni a tobbinek a szabasat, hogy a fenekemen erzem a bugyi korvonalat, csuszkal el meg minden. Illetve a Tenezises pamut tangakat szeretem meg.

Melltartobol viszont en meg az eletben nem talaltam olyan olcso darabot, ami kenyelmes is lenne, vagyis olyan volt, amire azt hittem, hogy kenyelmes, de miota vettem egy dragabbat a Triumphban, mashol nem vagyok hajlando vasarolni, teljesen mas kategoria. Mondjuk akinek pici mellei vannak, annak lehet tok mindegy, nem tudom, nekem C, es sokkal kellemesebb erzes egy minosegi darab. Altalaban sima feketet vagy borszinut veszek, meg most egy darab feher csipkes van.

Viszont a paromat pont hidegen hagyja szerintem, mi van rajtam, az jobban tetszik neki, amikor nincs rajtam semmi xD

2020. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Fehérnemű boltban veszem a bugyijaim,1300-1500 darabja.Amíg hordtam melltartót általaban 5000-8000ig vettem.Mist is vennem kéne egy fehéret megy egy pánt nélkülit,azt szerintem kínaiból besterzem,arra a pár alkalomra elég.Én szeretem a szép bugyikat,de itthonra olcsóbbat vagy olyat hordok amit máshova nem vennék fel.

Amibente jól érzed magad olyat vegyél.

2020. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát én kb. úgy vagyok vele, mint a 11-es hozzászóló, hogy ezeken a dolgokon szívem szerint irdatlan mértékben spórolnék, sőt legszívesebben nem is költenék rá semmit.... Nekem 1000 forint óriási összeg egy bugyira, szóval én tényleg úgy vagyok vele, hogy a legolcsóbbat keresem, amit még szívesen felveszek és kényelmesnek érzem. Mindig figyelem az akciókat és eleve olyan helyeken vásárolok, ahol olcsóbban hozzá tudok jutni.

2020. máj. 11. 20:12
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Hát én nőként írom, gondolom elég egyszerű, praktikus típusú lány lehetsz. Nekem férfiként ez nem jönne be.

Persze másnál nem tudom, mennyire gáz. Nos. Nem vagyunk egyformák.

Én valamiért eléggé fehérnemű mániás vagyok, még akkor is, ha épp évekig nincs párom. Mert szeretem a szép fehérneműket. Vannak csipkecsodáim is, de vannak egyszerűbbek is, amik tetszenek, a jó szabásuk miatt.

A minőségibb darabjaim sem olyan drágák, azokra nagyon vigyázok. Hétköznapokon általában az egyszerűbbeket hordom én is.

De kell, hogy legyen szerintem egy nőnek mindíg egy-két különlegesebb, szexibb darab. Ez olyan alap dolog...

2020. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak színes boy short-okat hordok, ha valakinek nem kellek emiatt, vagy nem vagyok elég nő, akkor sajnálom, ez van.
2020. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy rossz bugyi fajta, mindenkinek más a kényelmes, kit érdekel komolyan...

Nekem van olyan bugyim, ami évek óta megvan, kicsit szakadt is, de pont mivel régi és jó minőségű, így ki se nyúlt, hordom. Van olyan is ami lazább, nagyon egyszerű, kicsit nagyobb a méretemnél, de itthon pl jól esik. Van amit menzeszhez hordok, mert nyilván nem akarom szétbarmolni a szebb darabokat. Vannak szexi, csipkés bugyijaim és azokat is ugyanúgy hordom a hétköznapokban, mert szépek és én szeretem az ilyen fehérneműket, nem másért hordom.

Marhára nem drága ezeknek a nagyrésze, annyi akció van a tezenisben, meg ezekben, tescoból is van bugyim, nem nagy dolog. Az aldis és a lidl-ös termékek pedig mind tudjuk, hogy jó minőségűek, teljesen jók azok a bugyik is. Egyedül a melltartóm a drága, mivel elég nagy mellem van, ezen nem sprórolok, dehát itt meg választásom nincs.

Tehát tök mindegy, hogy mit hordasz, csak amilyet kb. mindennap az legyen pamut, szerintem ez a fontos, mivel ez az egészséges.

Úgyhogy nem értem, hogy ezt miért gondolod gáznak. A barátnőid mondtak ezzel kapcsolatban valamit? Ha igen, akkor nem kell foglalkozni vele.

A pasikat meg jobban érdekli, ami alatta van.

Persze nyilván izgatóbb sok embernek a szexi fehérnemű, dehát az meg még inkább, ha elengeded magad és beleadsz mindent.

2020. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen egyetértek veled. Nekem se tetszenek a csipkés fehérneműk, szerintem se nem néznek ki jól, se nem kellemes őket viselni... a páromat nem igazán zavarja. :)
2020. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem az a gáz, hogy egyszerű fehérneműt hordasz, hanem az, hogy FELNŐTT emberként úgy állítod be, mintha 1000 forint kiadás a világ vége lenne.
2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

Miért lenne gáz, ha valaki nem akarja az "alapár" többszörösét kiadni egy olyan dologra, ami nem különösebben érdekli? :D

Én pl bugyira nem fogok több ezret kiadni, ha van párszáz forintért. Másra viszont szívesen költök, amin meg más emberek szoktak spórolni. Na és? Mindenkinek más a prioritás.

2020. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!