Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túl tenni magam a múlt dolgain?

Figyelt kérdés

Valahogy az mindig könnyebben eszembe jut, ami fáj. Pár hónapig együtt jártam valakivel. Az elején azt éreztette velem, hogy mennyire szeret, még kis ajándékokkal, édességekkel is meglepett. Azt mondta hogy annyira szeret, hogy szeretné, ha egyszer a felesége lennék, mindezt már pár hét után mondta. A szép szavaitól pedig életemben először, én is egy értékes, jó embernek éreztem magam. Akkor örültem, hogy végre valaki értékeli, hogy milyen vagyok.

De kb. 2 hónap után minden más lett. Egyszer elmentünk vásárolni, és azt mondta hogy válasszak ki magamnak bizonyos édességeket, mert ő azt nem veszi meg, ami drága. Holott sose kértem tőle, hogy vegyen bármit is nekem. Azt mondta egyszer a benzint is leméri, hogy mennyit fogy a benzin, míg ideér ahol lakok.

Az exeiről is beszélt nekem, volt olyan akit sajnált, hogy nem sikerült vele szexelnie. Azt mondta volt olyan akivel csak egyszer randizott, de utána már nem találkozott vele, mert k******s. Viccelődött olyan dolgokkal, amikkel engem nagyon megbántott.

De ahhoz képest nekem miket ígérgetett, ehhez képest 1 évvel a szakításunk után már mást vett el feleségül, mert gyerekük lesz. Fáj hogy én ennyire nem értem semmit.


2020. máj. 12. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Kár egy ilyen idióta miatt őrölni magad! Megtalálod majd (vagy Ő Téged)azt a férfit aki értékel és boldoggá tesz. Ez lebegjen a szemed előtt.
2020. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle!
2020. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!