Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek miért van?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy addig sosem tudtam magam tultenni egy szakitason, amíg nem jött más, aki hasonló érzéseket váltott ki belolem?


2 erősebb érzelmű kapcsolat volt az életemben és mind a kétszer elég sokáig voltam egyedül utána. 1-2 év.

Tény, hogy túl nyitott sem voltam másra, mindig véletlenek folytán találkoztam aztán egyszer csak valakivel, aki szinten elég erős érzelmeket váltott ki belolem. Onnantól kezdve az Ex iránti érzés nagyon hamar elhalványult. De egészen addig (1-2 évig), míg nem találkoztam ezzel az ujjal, “szenvedtem” a régi miatt...


Higgyétek el, tudom és érzem is, hogy ez nem normális. Probalok onismeretet gyakorolni, stb. Elvagyok egyedül. De míg nem jön egy másik, egyszerűen nem tudom kiverni a regit a fejemből..

Tapasztalatok, vélemények?



2020. máj. 12. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha erősek az érzelmek, akkor azt nem egyszerű feldolgozni, főleg ha egyedül vagy és van időd rajta gondolkodni. Ilyenkor kellene valami olyan elfoglaltságot keresni, ami mellett nem sok idő jut a gondolkodásra.
2020. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!