Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hajó elment?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem akarom 100x leírni így belinkelem a kérdést. A lényeg a pasi kint ragadt két hónapra a bahamákon és karantén alá voltak vonva. Tegnap olvastam egy hírt az ő hajójuk tart most épp Anglia felé és az egyik magyar kollégája öngyilkossági követett el annyira becsavarodott a hajón. Vasárnap érnek haza. Meg mondom őszintén ezek után belátom hogy én szúrtam el mindent az ostoba gyerekes viselkedésemmel, nem fogtam fel mekkora bajban van és így visszagondolva utólag ápr, 2-án szakadt meg a kommunikáció köztünk, aznap derült ki mekkora szarban van szegénykém. És azóta is elég nagy szarban lehet ugyanis óceánjáróval kell hazaeveznie Angliáig majd onnan repül Pestre. Ami egyetlen jel azóta az az hogy mindig minden nap megnézi azt a 25 sztorit kb amit kirakok. De én még gondolok arra hogy hazajön és eszébe jutok, biztos nem ők nélkül les még mindig engem
2020. máj. 12. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 12. 20:11
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. máj. 12. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, ennek már rég vége. Tanulj belőle.
2020. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, ez a hajo eppen hogy jon, nem megy.
2020. máj. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elment és igaza van a barátnődnek, mert saját magad járattad le minden szinten.Női szemmel nézve amiket írtál neki, gusztustalan,lealacsonyító, saját magaddal szemben.Nincs az a szimpátia, alakuló szerelem ami ezt elviselné.Tanultál belőle majd legközelebb talán több eszed lesz és némi várakozástól nem bolondulsz meg teljesen.
2020. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!