Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg a távolság és a vírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a távolság és a vírus miatt halt meg ez a lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már két előző kérdésben bőven kifejtettem hogy mi a szitu most azokat belinkelem ide:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A lényeg az hogy kint ragadt a világ másik végén emiatt a korona vírusos szr miatt. Nem gondoltam volna ez a vírus ennyire erősen befolyásolja az életünk, a jövőnk.

[link]


Ez a válasza.


2020. ápr. 16. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem halt meg semmi, csak te vagy türelmetlen. Szicsász. Einmoment. Ülj már le picit. Szerencsétlen várja, h mi lesz. Te is várd ki a sorod, most a vírus az úr.
2020. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg legyél már belátóbb. És ennyire ne akaszkodj rá, legyél bármilyen kétségbeesett is. Ez egyik nemnél sem vonzó.
2020. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most újra beszélgetünk. Nagyon rendes ember de ez a vírus tönkre tesz minket, bátyám is tirolban volt két hétig most meg itthon volt elzarva
2020. ápr. 16. 00:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom mi ez a helyesírás?

Te meg nyugodjál már le, hiába akarod iderángatni, ha egyszerűen nem jöhet.

2020. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a vírius miatt, hanem azért, mert amit csinálsz, az az év leggázabb ismerkedése...



F

2020. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Te voltál az egyetlen szimpatikus a sok hülye közül"


Ő volt az egyetlen szimpatikus hülye?


Sok közül? Mégis hány férfival ismerkedsz te egyszerre?


Nem érdekel ha megalázod magad? Ennél nincs is kiábrándítóbb mondat egy nőtől. Semmi tartás, semmi nőiesség, semmi kihívás. Szánalmas.

2020. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat rákapaszkodsz , nagyon gáz. Fogd vissza egy kicsit magad.

De ezt már annyian elmondtuk neked , nem tudom miért jó piócaként viselkedni.

Olyan kétségbeesett vagy , hogy ez már taszító.

Nyugi.

2020. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Jah, hogy csaj? Azt hittem valami szűz fiúka, aki végre nő közelébe került :)
2020. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de én a helyében már kb letiltottalak volna. Nagyon gáz.
2020. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ez most vagy kamu, vagy fejben nincs minden rendben veled.


Igazából, aki tönkreteszi ezt az egészet, az pont te magad vagy. Teljesen gáz a viselkedésed. Főleg mivel állítólag édesanya vagy, jobban meg kéne gondolnod miket csinálsz. Az még hagyján, hogy taktikázol, de egy ismeretlen ember, valószínűleg szintén ismeretlen családtagjára csak úgy ráírni, na az ijesztő. Amúgy Tirol meg Amerika között nem kis különbség van.

A srácon csodálkozom, hogy ezek után is szóba áll veled.

2020. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!