Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most eljátszottam a hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most eljátszottam a hogyan veszítünk el egy pasit 10 nap alatt játékot valóságban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már két előző kérdésben bőőven kifejtettem és ezt nem is ragoznám tovább, felesleges, aki itt volt tudja miről van szó.

Ami történt azóta az az hogy ő továbbra is kint rekedt Amerikában és ezt meg is írta hogy qrva ideges mert fogalma sincs hogy jut haza de egyáltalán Európába és ezek után tegnap előtt jött a hideg zuhany, azt írta átgondolta és semmi értelme, nem látja a jövőt mikor jön haza és hogyan tovább és nem akarja folytatni nehogy már muszáj legyen. Csak néztem mert eddig ő nagyon odáig meg vissza volt értem most meg ilyen könnyen azt mondta legyen vége azok után hogy előtte egy nappal még én kértem számon őt és akkor azt mondta sajnálja de nem tud haza jönni ideges nagyon és akkor én mondtam hagyjuk egymást. Lényeg a lényeg ilyen könnyen most mégis ő zárta le és egy hajón vesztegel továbbra is. A sztori úgy kerek és egész hogy mindeközben én jó nagy butaságokat irkaltam neki így utólag vissagondolva pl. Azt írtam neki korábban hogy nem vagyok könnyen kapható majd teljesen ellentétesen egy este azt írtam hazajon és töltsünk el egy éjszakát kettesben, aztán küldtem neki olyan beszélgetest poénból amiben a saját távoli testepito rokonom nevetem ki aki fuzogetni akart engem és képeket küldött, és ezeket én le írtam elkukdtem neki ami valszeg elég kiabrandito lehet tekintve hogy ő ezeket látta olvasta. Ezeken valszeg már nem tudott és nem is akart tullepni barátnőm szerint, akkor meg beleavattam egy intimebb egészségügyi titkom a is amiben nem kellett volna, barátnőm szerint ez a pasi odáig volt értem én meg mintha direkt eljátszottam volna hogy lehet kiabranditani egy pasit a turelmetlenseggel, a kihívó viselkedessel, az ostoba kis irkalasokkal.Lényegében az jött neki le hogy amég ő kint van addig én másokkal irkalok és turelmetlenkedek ráírok a hugara majd saját magamnak mondok ellent mikor fogom magam és fel ajánlom magam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


2020. máj. 3. 10:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt írta zaraskent hogy tetszel neki nem ezzel van a baj:)) magyarul a belső tulajdonsagaimmal van a baj..
2020. máj. 3. 10:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lényeg hogy tanultál ebből. Illetve fontos ha legközelebb online ismerkedsz ne irkalj eloszor hanem mondjuk videochateljetek hamar. Sztem irasban sokkal egyszerűbb tulzasokba esni
2020. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom 15 éves vagy. Legalábbis ez a tinik szintje, amiket írsz. Előtted még az élet.
2020. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, egyébként sem lett volna belőle semmi.


"nem vagyok könnyen kapható"


Iszonyat gáz ilyent mondani. Egyrészt mert amit nagyon tagad valaki, az gyakran igaz, másrészt számára is sértő lehet, hogy azt tételezed fel róla, hogy csak dugni akar.

A viselkedéseddel kell mutatni, hogy milyen vagy.

2020. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"Hát lényeg hogy tanultál ebből"


Az első kérdésénél már minden lehetséges tanácsot megkapott, mégsem tanult vagy fogadott meg semmit. Ugyanúgy nem fog ezután sem.

2020. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell ennyire bonyolítani a semmit? Nem volt köztetek semmi és nem is lesz,és nem azért mert kiábrándult belőled,hanem mert te itt vagy ő meg ott és vírus van,és nincs kedve távkapcsolathoz,ami érthető,meg egyébknt is
2020. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ingyen dráma. De mi a kérdés?
2020. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezō, ne viccelj!:D


Én még olyan esetben sem vállalnék be távkapcsolatot, ha egy országonban laknánk... pláne ebben koronavírus helyzetben.. Te meg azon pörögsz, hogy a másik nem tudja fenntartani a kapcsolatot veled a világ másik részén.. szerintem nagyon jogos az aggodalma a pasinak...

2020. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Te totál hülye vagy Kérdező. Játszmázol, hisztizel, türelmetlenkedsz, belekavarsz más embereket a dologba (a hugát zaklatni, hogy hol a pasi???? eszednél vagy????????). Barátnődnek igaza van és roppant undorító a viselkedésed, mondom ezt nőként. Barátnőként is átgondolnám, hog akarnék-e ilyen emberhez kapcsolatot fenntartani.

31/N

2020. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!