Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonz mégis taszít ez a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonz mégis taszít ez a fiú, miért?

Figyelt kérdés
Először is légyszi senki ne ítéljen el. A barátomnak van egy haverja aki igazából nem is érdekelt eddig (ismeretem őt a barátom előtt is de soha nem beszéltem vele). Viszont egy ideje egyre jobban felfigyeltem rá. És nyugalom, nem nyomultam rá soha. Viszont van egy tipikus személyisége és kisugárzása amit én nem igazán tudok kezelni. Vagyis számomra kicsit félelmetes mivel elég erős személyiség. És azért tartok tőle mert én is az vagyok de érzem hogy ő erősebb nálam. Van egy nyers, kicsit bunkóka stílusa de nem direkt csinálja,senkit nem akar vele bántani. Hát én is ilyen vagyok.(egyébként a horoszkópunk is megegyezik) Valójában nagyon hasonlítunk egymásra ilyen téren de nyilván ő férfi ezért erősebb jelleme van. Valamiért pont emiatt eléggé taszít és szinte a lehető legtávolabb tartózkodnék tőle. De másrfelől viszont nagyon vonz benne valami és szerintem megtetszett. De én ezt nem akarom, hisz szeretem a barátom. Próbálom ezt az érzést elnyomni de nem megy. Volt egy este a barátomnál ahol ittunk és ott volt ez a fiú is és nagyon jól elbeszélgettem vele és aranyos volt de másnap ismét olyan nyers és bunkó lett. Valamiért mindig összetalálkozott a tekintetünk akaratomon kívül és amint rajta kaptam magam el is fordultam. Külsőre is vonz nagyon, de nem gondolom hogy ez emiatt van. Ez annál többnek tűnik. Annyira furcsa ez az egész. Igazából nem is tudom leírni pontosan a dolgot de ez a lényeg. Az lenne a kérdésem hogy mégis mi történik velem/bennem? Köszönöm annak aki értelmes választ ad.

2020. máj. 16. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

"Vagyis számomra kicsit félelmetes mivel elég erős személyiség."

Nem erős az, hanem erőszakos.

2020. máj. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Felfedezted, hogy a benned működő biológiai ösztönök nem feltétlenül korrelálnak a modern társadalommal, civilizációval, logikával vagy józan ésszel, hívd aminek akarod.


És mint az ösztönöket úgy általában emberként el tudod nyomni egy darabig!, emiatt nem ugrottál rá a srácra és szoptad le ott helyben, de ettől még ott vannak benned.


Innentől ne lepődj meg, ha felfedezel magadon olyanokat, hogy a barátod bizonyos tulajdonságai (amik eddig semlegesek voltak) elkezdenek egyre jobban idegesíteni, illetve egyre inkább elkezded majd megkérdőjelezni a kettőtök kapcsolatát az egész együtt töltött időre kivetítve mindent és átértékelni, feltenni magadban olyan kérdéseket, hogy mégis miért szereted őt, miért vagy vele együtt.


Ha pedig sok lesz még az ilyen iszogatós este és esetleg mást is toltok a pia mellett, akkor még arra is fog találni az agyad mentséget (nem vicc, az ember saját agya a legnagyobb ellensége néha), hogy miért csattant el egy csók, amikor éppen a szűk garzonban ő a piát töltötte a konyhában te pedig akkor léptél ki a mosdóból.

2020. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én csajjal voltam így. Nagyon jól nézett ki, de elég szar személyiség volt. Szexeltem vele, ami jó volt, de többet nem akartam

F

2020. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A horoszkopig olvastam.
2020. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Folyt.: amugy meg vikket a puncid, ennyi.
2020. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már buktautca a barátodnak. Sajnálom őt. A nők keverik az erős személyiséget a nagyképű, erőszakos jellemmel.
2020. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Na látom a nőknek már megint a bunkó fsz kell, és csak azért nem cidázta le (még), mert jelenleg barátja van. Sajnálom, hogy a magabiztosságot nem tudjátok megkülönböztetni a nagyképűségtől.
2020. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen a leírásból egyértelmű, hogy ez a srác nyílván nem erős személyiség csak egy nagyképű bunkó, hiába szépíted.

Tetszik neked, hogy egyik nap még normálisan beszélget veled a másik nap meg bunkóskodik. Tinédzser korban szokott ez előfordulni, hogy aki így bánik velünk na az tuti elkezd vonzani.

2020. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!