Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszítettek már el barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítettek már el barátokat kapcsolat miatt? Hogy viseltétek? Mennyire hagytátok vagy később mennyire jött fel újra és újra ez hogy az ő hibája?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy az az utolsó csepp volt, mert már addigra is kezdtünk eltávolodni az ő hibájából (folyton lerázott, mert az új egyetemi barátaival lógott mindig, mert tök szakbarbár lett, és csak a szakmájáról akart beszélni... engem csak akkor keresett, amikor vmi kellett neki)... amikor kapcsolata lett, akkor a mi barátságunk konkrétan megszakadt, mert akkor már annyiszor sem keresett, én meg nem akartam megalázni magam. Az esküvőjén ott voltam, mert a szüleink barátok, meg gondolom, a "régi szép idők emlékére" meghívtam az akkori párommal, de előtte, utána sem beszéltünk többet. Megmondom őszintén, már nem is hiányzik.
2020. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ott a barátok döntöttek úgy hogy inkább csak a parjukkal foglalkoznak. De miért van ez?


És olyan is biztos volt már Vikinek hogy a párja nem engedte, eltaszitotta őket?

2020. máj. 16. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt ilyen. Az egyik barátnőmet a párja teljesen elszeparálta, sose találkoztunk, nem beszéltünk, semmi, pedig elvileg "legjobb barátnők" voltunk. Ez volt négy éve, még mindig azzal az alakkal van. Szerintem mar sose fogunk beszélni.
2020. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogy viseled? Meg ő vajon hogy viseli?
2020. máj. 16. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, hogy az ilyesmi rosszul esik az embernek... 🙄🙄 Neki szerintem fel se tűnt, elvan a link pasijával és a két kutyájukkal. A tesója szokott róluk mesélni, különösebben már nem érdekel. Meg kell tanulni elengedni.
2020. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!