Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő mièrt ilyen ellenséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő mièrt ilyen ellenséges a katonákkal?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem én tapasztaltam, mivel szélsőséges nézeteim miatt nem vagyok egyember kedvelő, de van több tàrsam is aki panaszkodott, hogy szinte már kizáró ok afoglalkozásuk sok csajnak! És nem olyan emberek mint én, igaz sokuk külföldre is jár mint én!

Persze van jópár idok amit megértek, hogy kizàró ok néhány nőnél, de amikor beleálnak úgy az emberbe, hogy nem ismerik és sejtésük sincs arról, hogy mit mièrt csinál az ember! De szerintem ez az erőszakos meg elmebeteg jelző elég ledegradáló főleg ismeretlenül, mert orvosilag még énis rendben vagyok, de ha engem ejtenének egy találkozás után azt mondommeg èrtem, de ezt ìgy valahogy nem!


2020. máj. 16. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es igen sokaknak Z terv de sokaknak pl nem magyarban de külföldön mar kozepsuliba ugy mennek hogy katonai kozepsuli... na most azert ők nem annyira buták mert a legtöbb gépészmérnök végzettséggel kerül ki (katonai) vagy pedig oke katonaság csak ugye a légierő es tengerészgyalogság is közéjük tartozik...! Na most lehet menni vadászrepülőgép pilótának amihez azert kell egy nagyobb értelmiség... meg pl ott is sokan mérnökök javítok amiknek szinten a magasabb iq a követelménye...
2020. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!