Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett flegma, közömbös,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett flegma, közömbös, olykor ellenséges velem? 22L

Figyelt kérdés

Nagyon röviden.


Van egy srác, akivel barátfélék vagyunk. Na most. Amikor szinglivé váltam, elkezdett közeledni felém. Nagyon nagy barátkozhatnékja lett. Napi szinten beszélgettünk és találkoztunk is. Az elején furcsa volt, olykor kellemetlenül is éreztem magam, de nagyon jóban lettünk, a bizalmasom lett. Utána ez hanyatlott. Ilyen hullámvölgyes lett. Mikor többet beszéltünk, mikor nem is nagyon láttam hosszabb ideig. Nyár végén felkeresett. Szinte szerelmet vallott. Azt mondta majd beszélünk. Érezhető volt, hogy vágyakozik hozzám. Kissé megijedtem, meg is lepődtem, de a beszélgetésre igent mondtam. Mikor összefutottunk, mindig hangsúlyozta, hogy fogunk beszélni,, csak most ez van, máskor meg az. Húzta az időt. Mivel nem én akartam beszélni vele, nem foglalkoztam vele. Ha neki nem fontos. Amúgy is tartottam ettől az egésztől... Mármint éreztem mindig is, hogy ez nem a barátságra éleződik ki, mármint a kapcsolatunk, de úgy elbeszéltünk e téren egymás mellett. Nekem nem hiányzik a probléma, pletyka, hogy foglalt pasival "hetyegek", meg elakarom szedni más pasiját bla bla.


Mostanság viszont olyan fura lett velem. A két legutóbbi, meg már azelőtti találkozáskor szinte ráz lefelé, ha összefutunk, pedig nem én megyek oda hozzá. Kerüli a szemkontaktust, ha mellette állok méreget, le-fel jár a szeme. Összevonja a szemöldökét, mintha valamin kattogna. Flegmább a stílusa. Sokat dolgozik, de eddig mindig éreztem az alázatot benne, olyan kis ügyes srác egyébként, nagyon talpraesett, de nem igazán ismerik el. (család, barátnő sem) Ez az alázat viszont eltűnt belőle. Inkább kissé gőgös lett. Mintha a világ gondját-baját cipelné... Eddig szinte mindig dicsérgetett, külső-belső téren, most is elkottyant dolgokat, de nemrég, mikor azt ecsetelte 1000.x-re is, hogy mennyit dolgozik, kifejtette, az ő munkája más azért, hiába dolgozom én is, de az nem férfi munka, én nem férfi vagyok, hanem nő... Soviniszta duma. Meg ha kérdez is, nem nagyon érdekli a válaszom. Pl. ha a pasikról kérdez és beköpöm van egy srác aki tetszik és ez kölcsönös, csak néz bambám, húzogatja a száját... Mindig olyan kis nyájas, hízelgő volt, most meg olyan flegma lett... Nem az, hogy bántó, csak mintha baja lenne velem, inkább lép lefelé, nem nagyon cseverészik. Már elfordul, háttal áll nekem és úgy köszön el tőlem.


Én nem bántottam soha, pont ellenkezőleg. Én kapartam fel a földről legutóbb, erre pont velem ilyen?


A fáradság miatt lenne ilyen közömbös velem?

Rákérdezni nincs kedvem, amúgy is játszaná a hülyét, meg, hogy nem is igaz az egész, nem közömbös velem stb...


Másokkal van baja? Velem? De miért?


Miért kezdett el így viselkedni vajon?



2015. nov. 1. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elbeszéltek egymás mellett. Másrészt időnként olyan, mintha nem lenne neked elég fontos. Pl amikor írod, hogy ő keressen, neki legyen fontos. Miért? Neked nem az? Ez elveszi a másik kedvét ám. :/
2015. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Látta rajtam, hogy szeretnék beszélni, különben nem hangzottak volna el szinte minden alkalommal ehhez hasonló mondatok, mint "Majd beszélünk, mert most ez van és.." vagy "Fogunk beszélni, csak..." esetleg "Ha arra járok majd beszélünk..."
2015. nov. 1. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Felkapartad a földről"? ez igazán nem szép dolog ,mi ő valami szemét darab?

Ha segítesz valakinek azt szívből tedd,ne azért hogy utána az orra alá dörgezsd mit tettél érte ,mert akkor nem vagy igaz ember a szemében.

És szerintem csak nem meri kimutatni az érzéseit,de biztosan kedvel.

2015. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha te keresed, az megalázó lenne? (Nem tudom milyen stádiumban vagytok)
2015. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Nem várok el semmit. Mióta ismerem dicsérem, elismerem őt. Pont ezért nem értem, hogy miért velem ilyen nem törődöm, mikor tőlem nem ezt kapta soha. Rám még mindig számíthatott. Az ő szava viszont sokszor nem sokat ért, mert nem tartotta be a mit ígért. Viszont mindent mindig megpróbál kidumálni. Csupán erről van szó.
2015. nov. 1. 17:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem megalázó. Ő ígérte, hogy keresni fog. Nem tette. Ígérte, hogy beszélni fogunk. Két hónapja nem volt rá ideje. ha találkozunk meg ilyen semmilyen hozzám. Jah, meg ott egy barátnő is mellesleg, akivel ha nem is happy minden, nem szakít. Miért keressem? Magyarázd el nekem kérlek!
2015. nov. 1. 17:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Elmesélek valamit. Régebben is szó volt róla, hogy elbeszélgetünk. meg is beszéltük, hogy sort kerítünk rá. nem keresett. Én megkerestem. Mondta, hogy okés, akkor majd feljön és beszélünk. Nem jött! Két hét után rákérdeztem, hogy miért nem jöttél akkor? Jött a következővel: Hát, én nem jártam erre mostanában (hazudott, mert láttam), aztán, mikor látta, hogy ideges és sértett vagyok bevágta: Nekem amúgy sem volt miről beszélnem... Pedig ő akart velem beszélni, én csak meginvitáltam, hogy akkor hajrá, erre tessék, játszotta a értetlent...
2015. nov. 1. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Valamivel akkor megbántottad,erre neked kell rájönni.
2015. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Kísérteties a hasonlóság köztem és a fiú között, de nyugi nem én vagyok az, viszont elég jól átlátom a helyzetet.

Nagy valószínűséggel a fiú többet akart tőled, mint barátság és ezt szerette volna veled közölni. Valószínűleg hezitál, hisz tudja, nem lehet az egészből semmi. Szerelmes a fiúcska, ezért is esik neki rosszul, ha más pasikról beszélsz. Mivel rájött, hogy ebből semmi nem lesz, elővette a bunkó kártyát. El akar magától tolni, mert neki ez így elég rossz. Ha tippelnem kéne, akkor rövid időn belül el fog tűnni az életedből.

2015. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális küld el a melegebb éghajlatra.

És mond a képébe hogy nem szereted,ennyi!

2015. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!