Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen ellenseges mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen ellenseges mindenki?

Figyelt kérdés

Mar tobbszor irtam ki kerdest azzal kapcsolatban h a baratom Pestre koltozik, tolem 100km-re es h 2 evig emiatt tavkapcsolatban kene elnunk. Most vagyunk 2 eve egyutt, es sulim miatt van meg az a 2 ev.

Mindenki olyan ellenseges velem amiatt h mi a baratommal komolyan gondoljuk es idovel ossze akarunk hazasodni+csladot alapitani.

Mindenki azt mondta h "tul fiatal vagy meg, elotted az egesz elet" meg stb.

De miert baj h komolyan veszem ezt a kapcsolatot, megtaltam azt az embert ilyen fiatalon, akivel leelnem az eletem?!

Faj nektek a boldogsagom, vagy miert tamadtok le ezzel a felvetessel? Nagyo rosszul esik+sztem jobb olyannal "leelni az eletunk" akit ismerek mar 6 eve, mint a legtobb idosebb kapcsolatban h max 2 eve😌

Epp h tamogatni kene, erre meg..

Azert koszonom, aki normalis valaszt ad😌


2016. jún. 19. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Na és miért nem szarod le mások mit gondolnak? Sok a megkeseredett ember az oldalon, meg a troll, meg aki örül ha így képes belepiszkítani más kapcsolatába. De azért néha születnek korrekt válaszok is itt :)


Simán kihúzható 2 év távkapcsolat, barátom úgy tolt le két évet, hogy több ezer km választotta el őket, Anglia-Magyarország, de azért összehoztak néhány havonta egy rövidebb találkozót, nyáron meg kb végig nála volt, ott írta a szakdogáját.

Szóval nincs lehetetlen, az meg igaz, hogy ritka mikor az első az igazi. De ha igen azt meg kell becsülni, nekem ez a 3. kapcsolatom. Barátnőm számára az első de remélem egyben az utolsó is én vagyok, én örülnék neki. Az meg hogy ki mit gondol különösebben nem érdekel :)

2016. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a rendes valaszt😊Am meg nem ez az elso kapcsolatom, vegulis ez mar a 6. de az eddigiekkel inkabb csak par hetes volt a dolog, a leghosszabb is 1 honap volt, mert nem ereztem mellette/uk h "igen vele megeri, hosszu boldog kapcsolatom lesz" sztem ha valamilyen kapcsolatot nem gondolunk komolyan, annak nincs is semmi ertelme, vegulis minden kapcsolatomnak ezert vetettem EN veget, mert nem ereztem azt h na "o az igazi"😊
2016. jún. 19. 10:22
 3/10 omba ***** válasza:

A GYK-n eleve sok a rosszindulatú válasz, nézz meg bármilyen más kérdést.

Annak ellenére, mindenféle indulat nélkül mondom, hogy a 15 éves korban kezdődött szerelem nagyon ritkán tart a sírig.

De azért HAJRÁ!

2016. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy sanda gyanum hogy még nem vagy 20 éves, de még 18 se, szóval a kérdésed a tini kategóriába való!
2016. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100 km egyébkènt meg semmi. 1,5 óra vonattal.
2016. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyarországi közlekedés mellett 3 óra, átszállásokkal, várakozásokkal! Én is voltam távkapcsolatban.
2016. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 azért erősen függ a dolog attól hogy hol lakik a másik.
2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

80km 2,5 óra.

De tökéletesen működik régóta :)

2016. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te jól látod kérdező, és nincs is ezzel semmi gond. Nekem egyik barátom és a barátnője 7 évig volt távkapcsolatban, most 25 és 26 évesek, most költöznek össze. Eddig 200 km volt köztük. A másik barátom és a barátnője közt 80 km volt, épp tagnap számolgatták, hogy már több, mint 3 éve és nagyon jól megvannak. Ha valakit szeretsz, ennyit simán ki lehet bírni. Nem lesz ez így örökké :)

Sok boldogságot nektek!

2016. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van itt mindenki nagyon ellenséges. Kevés aki nem. Nos én 17 évesen ismertem meg párom. 1 év távkapcsolat aztán összeköltöztünk. Azóta is együtt vagyunk több mint 3 éve. Sokan csak irígyek amúgy hogy nekik több kapcsolaton kellett átmenni még mi megtaláljuk elsőre azt akit igazán szeretünk. Fel a fejjel ha találkozgattok akkor még hamarabb telik az idő ;)
2016. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!