Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi bajuk van a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi bajuk van a nőknek az ilyen csajokkal, mi ez a nagy ellenségeskedés?

Figyelt kérdés

Az ilyenekről beszélek:


https://www.youtube.com/watch?v=oD1ECVDz4Vc&t=11s


Igen, időnként megfordul, ahol a kamera ráközelít a fenekére, de nem azért teszi, mert a seggét akarja mutogatni, hanem mert egy terméket mutat be.


2019. máj. 28. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted? Igen, az amire gondolsz, és amit hallani akarsz.
2019. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy irigykedtek a testére van gond vele? Tök normális csaj, szépen beszél, meg minden. De úgy vettem észre, hogy a modelleket egy kanál vízbe megfojtaná az átlag nő. Szánalom.
2019. máj. 28. 10:42
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az a bajom vele, hogy a kattintásért teszi ki ezt a videót. Egy komolyabb youtuber lány/nő se szokott csak bikinipróbálgatós videót kirakni.

Se a testére, se az önbizalmára nem irigykedek.

2019. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

[link]

Ez sokkal jobban tetszik... A te videódban a csaj azért mutogatja a seggét, mert az az előnyösebb oldala. Ennyi.

2019. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4


Hát ez a vicc nem jött össze.


A te videódban ringyók szerepelnek, az én általam linkelt videókban pedig egy értelmes fiatal lány. Nem is értem, hogy hasonlíthatod össze a kettőt.

2019. máj. 28. 11:02
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
ocsmány feje van szerintem .. A teste elmegy , nekem rohadtul nem modell alkat .. 26f
2019. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Pont ez a lényeg, hogy ugyanannyi látszik, azok se mutatnak többet, csak felvállalják magukat (és sokkal jobban néznek ki, ezért ringyózod őket. Mondjuk ez általános, hogy a jó nőket r¡bancozzák, nem meglepő.). Az általad értelmes lánynak nevezett izébe meg kár belemagyarázni, UGYANÚGY a pic$áját mutogatja, ez a bikini-próbálgatás csak egy csomagolás, amivel lehet takarózni. Ugyanúgy ott az exhibicionizmus, csak az ő imidzsébe kevésbé fér bele. Pont azért, mert hiányzik az erotikus kisugárzás, ezzel a fejjel tipikusan az a szürke kisegér marad, a lány a szomszédból. Ezért most nekiáll feltűnősködni a seggével, mert mint írtam, az az előnyösebb oldala.
2019. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a legkevésbé sem érdekli őket.


AZt már csak megjegyzem, sikerül neki szinte kivétel nélkül olyan videókat feltölteni, amiből kint a segge.

2019. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%
Irigyek rà,főleg a ,,van rajtam mit fogni" nők,ribizik meg bemagyaràzzàk maguknak ő nem akarna ìgy kinèzni,pedig valòszìnű de csak lusta tenni érte minden szempontbòl.
2019. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
lol, nekem semmi bajom vele
2019. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!