Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváltság a párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváltság a párkapcsolati boldogság?

Figyelt kérdés

Sok ember csak hiszi, hogy boldog?


Miért van, hogy van akire csak úgy ráköszön, van aki meg is szenved érte se kapja meg.


Mindenkinek "jár"?


Mi döntjük el boldogok vagyunk / leszünk vagy sem?


------


Melyik lehet igaz(abb)?

Mind, és minden csak szimplán relatív, ez is?



2020. máj. 17. 03:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Közhelyszótárból mazsolázgattál, kérdező?
2020. máj. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 tudtad hogy olyan tényleg van? Én rövid úton a papírgyűjtőbe dobtam, hogy valami haszna is legyen. Fájdalmas volt még csak beleolvasni is
2020. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként igen!

Pontosan az ostobának tűnő, állandóan válaszként megkapott válaszokat írtam pont le!


Picit elegem van, hogy ezeket kapom, de ha már így van akkor mit is jelentenek ezek?

Mivel is lehetne akár érdemes foglalkozni?


Azt megtanultam már, hogy nagyszüleink mondásainak igenis van alapja.

Ezeknek?

2020. máj. 17. 12:29
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy lehet igazatok van és még ennyire sincs értelme ezzel foglalkozni.


Ha jön, jön, ha nem nem.

Nincs recept a boldogságra sem.

Bár én csak legalább néhány "fix hozzávalóra" lettem volna kíváncsi... már ha van egyáltalán ilyen...

2020. máj. 17. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Ne azért legyél együtt valakivel mert nincs más, hanem mert vele akarsz lenni. Na, ha ő is így akarja, akkor úgy nagyjából boldogok lesztek. ;-)
2020. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, így lennék én is. Ha sikerülne megtalálni azt aki ugyanezt, vagy legalább hasonlót gondol, és velem.
2020. máj. 17. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Hát hajrá. Senki sem mondta hogy ez könnyű. ;-)
2020. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

37 évesen már azért...csak jó lenne kilyukadni valahol, valakivel...


Vagy legalább egyedül is megfelelően értékelni azt is ami van és ha úgy kell lennie, akkor ezzel megelégedni.


Mindegy, hagyjuk is... Egy újabb közhellyel, valahogy úgyis lesz, valahogy mindig van...


Köszi azért

2020. máj. 17. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
... még sosem volt úgy hogy nem volt sehogy.
2020. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!