Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne lehetőségem találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne lehetőségem találkozni valakivel, akivel csak sze lenne? Lent

Figyelt kérdés
De félek, hogy mégsem lenne jó, vagy nem lenne határozott.. és rosszul érezném magam meg a helyzet miatt is

2018. nov. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetőség mindig van.

Bár nem írtál se nemet, se kort.

2018. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted az érett férfiakat, akkor írj nekem nyugodtan privátban!
2018. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, lehetőség általában van. A kérdés az,hogy szeretnél-e ezzel a lehetőséggel élni, vonzódsz-e ahhoz, akivel ez a lehetőség lenne?


Ha csak az a problémád,hogy mi van ha nem lesz jó, emiatt ne aggódj. Ha nem lesz jó nem lesz több alkalom és kész.


Ha viszont maga a helyzet feszélyez már meggondolandó, döntsd el,hogy le tudod-e küzdeni ezt, vagy emiatt tuti nem tudsz feloldódni.


Nem mindenki alkalmas szexkapcsolatra lelkileg.

2018. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

3-as válaszoló vagyok, és itt ávlaszolok a privát üzenetedre kérdező.


Ezt csak akkor tudhatod meg ha teszel egy próbát.


Nekem az a véleményem,hogy szexkapcsolatot csak azzal érdemes kialakítani akiben maximálisan megbízol, akinek egyedüli lennél, vagy esetleg mellett keres, és nagyon vonzódsz Hozzá.


A határozottság szerintem nem fontos. Aki ilyet kezdeményez, vagy ilyenbe belemegy, vélhetőleg kellően határozott.


Amikor nem érdemes belemenni:ha nem vonzódsz igazán Hozzá, csak a lehetőség csábít. Ha úgy érzed,hogy rögtön világgá kürtöli,ez általában nem beszédtéma.

És persze akkor, ha tudod, vagy sejted,hogy több ilyen partnere van.

2018. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Határozottsággal valószínűleg nem lesz gond, ha nem valami tapasztalatlan kissráccal kezdesz.

Előtte lehet beszélgetni, kicsit húzni egymás agyát, elejteni megjegyzéseket, hogy neked most nem cirógatás kell, azt hagyja meg a végére.

2018. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!