Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyeseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyeseknek minden összejön, párkapcsolat, boldogság, míg másoknak egy élet se elég hogy megtalálják mindezt?

Figyelt kérdés
Az csak kamu, hogy egyedül is lehet boldognak lenni, mert ez sajnos nem igaz. Eddig is nagyrészt egyedül voltam, és ahogy öregszem egyre nehezebb látni, hogy mások megtalálják az igazit, csak én maradok ki minden jóból.
2020. máj. 16. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Magadban keresd a választ az életet nem a sors vagy egy felsőbb hatalom irányítja csak te magad. Persze mindenkivel történnek igazságtalanul rossz dolgok és olykor jók is, de tényleg csak rajtunk áll minden, nem máson.
2020. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az rajtam áll hogy pl. elkezdek-e tanulni stb. De az hogy valaki szeressen, azt nem én döntöm el, ezt nem lehet kierőltetni, hogy valaki komolyan vegyen engem is.
2020. máj. 16. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
De az is rajtad áll, hogy hogyan alakítod a kapcsolataid. Persze a szeretet két emberen múlik, de minden emberi kapcsolat kialakul, nem magától teremtődik meg. Persze a párkapcsolatokra gondolok. Szóval végülis ez is rajtad áll, hogy mit vagy képes elérni vagy kivel vagy képes bármit kialakítani.
2020. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyesek tesznek a céljaikért, mások pedig még célokat sem tudnak megfogalmazni, ellenben a nyafogás és kifogáskeresés tökéletesen megy.
2020. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyek még a célért? Nem tapadok senkire, A külsőmért is tettem meg, foglalkoztam magammal, még sincs siker.
2020. máj. 16. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerencse. Elengedhetetlen nagyjából mindenhez.

Átérzem, Kérdező, és az idő előrehaladtával ez tényleg egyre rosszabb. Amikor ott vagy 30 körül, és rajtad kívül mindenki megtalálta a hozzá illőt, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, szerelmesek, a céljaik is egyeznek stb, neked meg vagy a semmi, vagy csak valami borzalmasan sz.r marad, az gyalázat. Mondhat akárki akármit. És nem, az említettek sem feltétlenül vannak rendben mentálisan, pszichésen. Hajaj, de még mennyire nem, amikor babatervezéskor azon kell agyalniuk, hogy mi legyen a pánikbetegségükre, szorongásukra, depressziójukra és társaikra szedett bogyókkal, és hogy szülés után mi a legkorábbi időpont, amikor visszaállhatnak rájuk, mert "nem bírják" nélkülük.

2020. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Nincs garancia semmire. Ez nem úgy működik, hogy van egy tuti külső, szöveg, kocsi, tulajdonság, vagy bármi és ha az megvan, onnantól sima ügy. Az emberek nem ennyire egyszerűek. Nem tudhatod, hogy akikkel találkozol, azoknak milyen igényeik vannak, mennyit látnak belőled, milyen más ingerek érik őket és még sorolhatnám, mennyi mindent homály fed a társkeresés során.

Ennek ellenére egyetértek az 1-essel, nem az élet, a sors, meg ilyen felsőbb hatalmak döntenek az emberek felől, hanem fordítva. Az a nagy csavar, hogy egymás életére is hatunk a döntéseinkkel.

2020. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mit tegyél még? Mit tettél eddig? Semmit nem írtál erről...
2020. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna.

... és milyen sokan még rajtunk kívül is...


Remény. Hit. Kitartás. Önazonosság.

Nekem kb ezek vannak. De leginkább a hit.

2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!