Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszantartó lehet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszantartó lehet egy ilyen felszínes kirakat-kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ahol a két fél folyton egymásnak bizonygatja a közösségi oldalakon hogy mennyire szeretik egymást, millió szívecske, nyálas szövegek, stb. A képeikről meg lerí egy kilóméterről, hogy erőltetett mosolyok vannak, nem tűnnek szerelmesnek egyáltalán. Az ilyen kirakat-kapcsolatoknak mi értelme van? Ennyire csak a környezetük visszajelzései számítanak, a saját boldogságuk nem?

2020. máj. 17. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Féltékeny vagy és arra vágysz, hogy bárcsak te lehetnél kapcsolatban azzal a csajjal/sráccal? Mert nagyon így hangzik.
2020. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Irigy vagy, ugye?
2020. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, nem támadásokat.
2020. máj. 17. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Te helyeslo válaszokat vársz.
2020. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell azt hinni, hogy minden hazugság amit a facebookra kirak egy pár. Lehetnek valóban boldogok és szerelmesek, csak nagyon közlékenyek. :) Az erőltetett mosolyról kép nélkül nem tudunk nyilatkozni, lehet hogy csak te látod bele.
2020. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Savanyú a szolo?
2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 1-2 ilyet én is ismerek.


KB napi szinten rakosgatják ki a közös képeket stb szerintem ezt nem kéne világ valagára posztolgatni.

2020. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kb ennyire agyhalott ez a világ. Nem másoknak, max egymásnak kellene bizonyítani hogy szerelmesek.
2020. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Ja még annyi, hogy azt imádom amikor az ilyen nők 1 évvel később ugyanezt teszik.... Ő életem szerelme újabb 1 évvel később új pasi... Ő életem szerelme...
2020. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
9-es, es ez miert faj neked ennyire? Nem mindegy számodra, hogy mas mit csinál, őszintén? 😃 senkinek semmi köze hozza
2020. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!