Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltetek egymással az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltetek egymással az előző párotokról, kapcsolatotokról?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyire részletesen?

Csak megemlítettétek hogy volt x ideig, vagy netán intimebb dolgok is szóba kerültek?



2020. máj. 17. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy idősödök, egyre kevesebbet beszélek az előző kapcsolatokról...
2020. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Csak megemlítés szinten, mennyi ideig, hogy hívták. Kb ennyit.

De itt is csak az említésre méltó valódi kapcsolatokat beszéltünk, 1-2 hónaposokat nem.

2020. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ez is hozzátartozik egymás megismeréséhez. Nálunk ez jól körbejárt téma volt. Nyilván nem olyan szinten, hogy melyik nap hogy szexeltünk vagy mit vett a szülinapunkra. Nagyon sokat elmond valakiről, hogy milyenek voltak az előző kapcsolatai és hogyan viszonyul hozzájuk. Mi azt is átbeszéltük, hogy ki mit tanult belőle, miben változtatott, milyen hibáit ismerte fel stb.

Plussz mindenkinek vannak visszamaradt sérelmei. Most így hirtelen páromnál az alkoholizmus jutott eszembe, volt olyan párja aki azért szakított vele mert szerinte ha valaki hétvégén megiszik 1-2 sört az alkoholista. Így tudom, hogy ez fájó pont neki és még véletlenül, poénból sem alkoholistázom le például. Nekem is vannak olyan dolgaim amikre jobban ugrok mint az átlag mert átbasztak vele, ok nélkül a fejemhez vágták vagy bármi.

A lelkizéshez, a kapcsolat igazi elmélyítéséhez szerintem ezek a dolgok is hozzátartoznak.

2020. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek egy-egy ember volt a kapcsolatunk előtt, mi beszélgettünk mindenről, semmi nem volt úgy tabu, de azt azért nem, hogy hányszor szexeltünk és milyen pózban stb, én sem akarok ilyen intim dolgot tudni róla, de szerintem a párom sem rólam.
2020. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem minden ember szeretné különlegesnek érezni a párkapcsolatát, hogy őket az "isten" is egymásnak teremtette, de amikor megláttok egy jakuzzit és a párod első megnyilvánulása az, hogy milyen jó is volt, mikor egyszerre ketten rakták meg őt egy ilyenben... nos, sokat veszít a varázsából.
2020. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Ugyan minek?
2020. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Emlites szintjen, hogy hivtak, meddig tartott, mi volt a gond stb. Nem titkolozunk de nem is megyunk bele melysegeiben, elmult.
2020. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán. Néhány exemet ismeri személyesen a mostani párom, szóval tud róluk, de nem szoktunk ezekről beszélgetni, max ha feljön egy sztori akkoriból valami kapcsán.
2020. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak az ez előtti kapcsolatunkról, az az előttiekről nem beszéltünk, engem nem is érdekel és ő sem kérdez, pedig lenne rá lehetősége a nap 24 órájában.
2020. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kapcsolatom a férjem előtt, neki volt 2 komolyabb előttem. Nem kifejezetten beszéltünk róla, de ha volt kérdésem, feltettem és válaszolt. Igazából a szakítások okára kérdeztem rá. Az egyik exe megcsalta, a másik pedig rendetlen volt, céltalan és lusta. Szóval ezek mentek szét a kapcsolatai. De intimebb dologba nem mentünk bele, az magánügye. Ezekről is a kapcsolatunk elején beszéltünk, így hat év után már kissé vicces lenne felhozni.
2020. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!