Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan, akinek szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, akinek szakítás után megszépültek az emlékek?

Figyelt kérdés

Az eddigi szakításaim után 1-2-3 hónappal mindig olyan jó érzés visszagondolni a kapcsolatra, csak a szép dolgok jutnak eszembe és szivesen újrakezdeném. Ilyenkor mindig le kell nyugtatnom magam, hogy szakítottunk, mégsem volt minden olyan szép, mint ahogy visszaemlékezem rá.

Másnak is megszépülnek a dolgok szakítás után, és csak a jóra emlékszik?



2020. máj. 18. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek más.

Ahány ember annyi gondolkodás.


Szerintem egy kapcsolat végeztével nem lehet egyből,csak a szép emlékekre gondolni.

Ha eltelik mondjuk 5-6 hónap esetleg egy év és csak szép emlékek jönnek föl neked,az azt jelentheti,hogy el tudtad engedni őt valamelyest. Nem tudsz rá haragudni,de azért hiányzik.

Legalábbis ezt én így látom

2020. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden emlék szépül. Ez az agyunk egyik védekező rendszere.
2020. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor véget ért a 2 éves kapcsolatom, sokáig csak a szépet láttam benne. Aztán már 5 év eltelt és már azt is látom, hogy mennyire bizonytalan voltam sokszor önmagammal szemben és eszembe jutnak fájó felismerések a multamból. De ő rá nyugodt emlékek emlékszem. Szerintem akkor amikor szépnek láttam valamit nem akartam szembenézni a hibáimmal vami igenis nem volt szép és jó emlék. Mindenkinél más ez, én saját nézőpontomat írtam le.
2020. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dizelesgozgep ***** válasza:

Ez azért attól is függ ki szakít szerintem...

De legalább kell egy-két év mire objektívabban vissza tudsz nézni

2020. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!