Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha társfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha társfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miért lehetek ilyen. De én mindig mindenhol egyedül voltam, még mikor iskolába jártam is, akkor is egyedül voltam nagyrészt. Én szinte mindig egyedül ültem. De felnőttkoromban több rosszabb kapcsolatban is kikötöttem. Az utolsó exem is kihasznált, átvert, de mikor szakított nem könyörögtem neki, hiába tudtam hogy én egyedül maradok. De azt tudom hogy nagyon félek a magánytól.
2020. máj. 18. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet velem is. Szintén sokat voltam egyedül kiskoromban és emiatt folyton kapcsolatot kerestem és mar a végén szinte mindegy volt ki, csak legyen mellettem valaki.

De be kellett látnom, hogy így se a másikat, de végképp Magamat nem tisztelem annyira, hogy kiálljak azért, amit megérdemlek,aminek következtében még kisebb lett az önbizalmam és csak sodortam magamat egyre mélyebbre.

Hidd el, semmit sem jelent egy kapcsolat, ha legalább Te nem érzed úgy egy percig sem, hogy igen, Őt el tudnám viselni akár örökké. Így esélyt sem adsz magadnak, hogy megtaláldd azt, akivel így éreznél.

Ahhoz tudnám hasonlítani ezt,mint mikor befejezi valaki a középsulit és csak azért megy egyetemre, mert nem tudja mihez kezdjen magával és elmegy egy random szakra, amit igazából sosem fog használni, csak kidob egy csomó pénzt és időt az ablakon, ahelyett, hogy hagyná érlelődni magát és mikor megvan, hogy mit szeretne, akkor megy el.

2020. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!