Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kigyogyult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kigyogyult a tarsfuggosegbol?

Figyelt kérdés
18 eves korom ota kapcsolatbol, kapcsolatba lepek..Minden pakcsolatomert kuzdottem, foggal-korommel, hogy egyutt maradjunk, de egyszeruen mindig olyan szornyen valasztok, hogy x ev utan vege.90%-ban megcsalnak.Nem mondom, hogy en nem vagyok hibas, valahol biztos en is elcseszem, de inkabb annak tudom be, hogy rossz part valasztok, mert nem varom meg, hogy ki ismerjem,hanem egybol love forever, o az igazi, es vele oregszem meg..Anyukamek peldajat kovetve van ez bennem, hogy orokke egyutt legyek valakivel,es turok sokaig.Meg felek az egyedullettol.Amugy nagyon gondoskodo tipus vagyok, szexben is mondhatom, hogy jo vagyok!A hibam, ha egyszer vet kissebb hibat pl flortol, vagy bamul mas noket, akkor elojon belollem a zold szemu ordog..Tanacsokat kernek, hogy hogyan lehet ebbol kigyogyulni?Nem kell savazni, igy is tudom, hogy baj van velem

2018. márc. 11. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mese, 1-2 évet egyedül kell töltened.
2018. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy normális férfival kéne megismerkedned végre akkor nem lenne probléma. De ez ugyanolyan nehéz mint normális nőt találni.
2018. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok srácnak nem volt más választása, mint hogy kigyógyuljon belőle, lol
2018. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En kigyogyultam belole egy narcival eltem es miutan otodjere is elhagyott az exe miatt 5 hetig nem keresett addig en leszoktam rola mint heroinos a heroinrol elvonasi tunetekkel 3 het kokemeny volt megtudtam roluk mindent h nem valtoznak kibeszeltem baratommal aki szinten atelte ezt mas sajnos nem fogja ezt megerteni lement 5 het es ujra keresni kezdett mert balhezott az exevel es en elutasitottam meg is lepodott szoval le lehet jonni errol ha megerted h ez fuggoseg amirol le kell szokni.
2019. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!