Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tapasztaltok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltok, hogy egy kapcsolatban általában a nő épül be a férfi baráti társaságába, vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam magamon is és a környezetemen is, hogy általában a nők, amint bepasiznak, totál felszívódnak, elvannak a kis párkapcsolatukban. A férfiak ugyanakkor ugyanúgy tartják a kapcsolatot, és ebből kifolyólag inkább a nők kerülnek be a férfi baráti körébe, ritkább esetben a férfi a nő baráti körébe (ha egyáltalán az még létezik).


Ti mit tapasztaltok?


2020. máj. 18. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon változó. Attól is függ, hogy pl összeköltözés után melyik fél szülővárosában laknak, kinek a baráti köre van közelebb. Plusz, amíg egy nő könnyebben haverkodik férfiakkal, egy férfi nehezen boldogul csupa női társaságban, és a nőknek valljuk be, főként női barátaik vannak. Nálunk én épültem be nőként a társaságba, mivel külföldre költöztem a férjemhez. Esély se volt tehát még arra se, hogy a férjem megismerje az én barátaimat.
2020. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem olvadt az én barátaim közé, őt meg le se tojják a “barátai”, mióta apa lett.
2020. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet általánosan válaszolni. Nő vagyok, és rengeteg barátnőm van. Persze nem mindenkivel tartok napi kapcsolatot de érdeklődő vagyok, felveszem a telefont, találkozunk. A párom viszont munkamániás, és jobban elengedte a barátait, szinte nullára csökkentve a kört.

Tehát nálunk adott a helyzet, bár hozzáteszem: nem kell beépülnie a baráti társaságomba.Vannak olyan barátaink akikkel párban szoktunk találkozni, de a többsége az én barátnőm, és nem kell a párom a találkozóinkhoz.

2020. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férfiak sokkal hajlamosabbak bennemaradni az ilyen semmit nem érő, alibi, "legyen kivel elmenni kocsmázni" barátságokban. A férfi baráti társaságok nagy része egy forintot nem ér, nincs valódi kötődés, nem is igazán szeretik egymást. Amint valaki kilép az ajtón már megy is a savazása, hogy ez mekkora gyökér. Azért haverkodnak, hogy ne legyenek addig se egyedül. A jelenlegi párom előtt minden kapcsolatomban hallgattam, hogy ez meg az a haverja mekkora egy szerencsétlen lúzer. Aztán valahogy mégis folyton össze kellett velük járkálni hiába nézték le meg szidták egymást. És valahogy ezt nagyon nehezen tudják elengedni akkor is amikor kapcsolatuk lesz. Nem véletlen, hogy az ilyen felszínes alibi baráti társaságban lévőknek valahogy sosincs épkézláb kapcsolata, hosszú távon senki nem viseli el ezt a képmutatást meg gyengeséget.

A nők sokkal könnyebben lépnek ki ezekből a felszínes szarokból hogyha ott van biztos pontként a párjuk és már nem kell alibi meg társaság. Ezért van főleg ez a jelenség.

2020. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#4: Érdekes, én nem vélekedek így a haverjaimról, barátaimról. Ugyan nincs hatalmas baráti köröm, meg nem is vagyok különösebben társasági ember, de akik vannak, azokat tisztelem és kedvelem. Azért a korral haladva szépen lemorzsolódnak azok, akik nem valóak egy normálisabb társaságba.
2020. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele. Nekem vannak barátaim és velük is igénylem a programokat. Páromnak is vannak és ő is néha megy. Egymás barátaival is jól megvagyunk.

N27

2020. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!