Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tartós kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tartós kapcsolatban gondolkodni egy introvertált férfival? Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal kb 1 hónapja vagyunk együtt, és nagyon úgy fest a dolog, hogy introvertált személyisége van. Egyébként minden klappolna, de gyakran igényel egyedüllétet, egyenlőre heti 3-4 találkánk van, de attól tartok hogy ez idővel ritkulni fog. Eddigi kapcsolataimban jellemző volt a sülvefőve, a folyamatos kapcsolattartás. Ha van valakinek hasonló partnerrel tapasztalata, szívesen olvasnám. 29 éves férfiról van szó.

2018. febr. 24. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem, ez miért a kapcsolatban derül ki, miért nem az ismerkedés folyamán?
2018. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ugyan miért nem működtek az eddigi kapcsolataid sem? Én inkább látom azt, hogy te generálsz felesleges problémákat.
2018. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok, és sülve főve együtt akartam lenni az extrovertált csajommal, vagy legalábbis többet mint heti 1-2 nap... De neki "sok vagy nekem"...
2018. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, csak türelmesnek kell lenned. Nekem introvertált nőként volt szintén ilyen személyiség típusú párom, és mégsem volt probléma a gyakori találkozás, mindketten igényeltük egymás társaságát, de az is sértődés nélkül működött, amikor egyedüllétre vágytunk.

Egy hónap még nem elég ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjál le, vagy dönts bármely irányban. Ha igazán megszeret, akkor ragaszkodni fog hozzád, csak ne erőltess semmit.

2018. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, mi a probléma. Nem mindenki igényli azt, hogy éjjel-nappal együtt legyen valakivel, máskor pont azért prüszköltök, mert biztosan élhetetlen az a férfi, azt mondjátok rá, hogy nincs élete stb. Örülj, hogy heti 3-4 alkalommal tudtok találkozni, mások hetekig vagy hónapokig nem is találkoznak, sőt, sokan vannak, akiknek nincs is senkijük. Nekem is herótom lenne attól, ha egy lány állandóan rajtam lógna, és nem hagyna nekem levegőt. Számomra ez már fojtogató lenne, bármennyire is szeretném az illetőt, egyszerűen túl sok lenne az, hogy pl. minden nap velem akar lenni, állandóan azon kellene törnöm a fejem, hogy hogyan szakítsak ki minden napból x órát, mert megint rajtam akar lógni.
2018. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Grat, hogy sikerült az 'introvertált' szót valamiféle negatív dologként, hibaként feltüntetni...


Amúgy ja, egy ilyen jellemvonást azért csak illene tudni már a kapcsolat kezdete előtt, vagy mégis mi alapján jöttetek össze?


Ja, és meglepő lesz, de nem minden introvertált ugyanolyan, még abban sem, hogy mennyire az. Mert ez nem egy fekete-fehér jellemző, hanem egy skála, van, aki kicsit olyan, van, aki meg nagyon. Nehéz dolgod lesz, mert használni kell az agyadat.

2018. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A heti 3-4 nem elég? Nekem is kell néha a magány. Amúgy meg nem is lenne többre időm... Ezek szerint én is introvertált vagyok? 26/F
2018. febr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott még időben, mert csak problémád lesz vele. :)

Keress inkább egy extrudált pasit. :D

2018. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Extrovertált férfi vagyok és volt több introvertált barátnőm is, nem csak extrovertált.

Ha nem szélsőséges, akkor nem lesz probléma.

2018. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én introvertáltként igénylem, hogy sokat legyen velem a párom. És senki más.
2018. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!