Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, ha egy férfi akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, ha egy férfi akarja egy nő társaságát, akkor mindent félre téve, keresi?

Figyelt kérdés
Leginkább az érett korosztályra gondolok. Nem aggodalmaskodik bármilyen előzmény miatt is, hogy jajj mit szól a nő, meg ilyesmi? Ha keresni akarja akkor keresi?

2020. máj. 18. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez fordított nemekkel is igaz. Bár szerintem az az ideális, sőt alapfeltétel, hogy mindketten így gondolják, érezzék a dolgot. Ahol az egyiknek kell futni a másik után, az szerintem nem jó.


Aggodalmaskodni szerintem a többség szokott, mert mindig van miért.

2020. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz.
2020. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtteknél a "mindent félretéve" azért bőven álomvilág. Ilyet senkitől nem lehet elvárni. Mindenkinek van munkája, ezer meg egy kötelessége, pihenni is szeretne néha. Imádom a párom de ha dolgozok akkor dolgozok, ha álmos vagyok lefekszem aludni. Nyilván 100%-ot rak bele az ismerkedésbe meg a kapcsolatba aki komolyan veled akar lenni. De ez a 100% nem azt jelenti, hogy azonnal ugrik ha a másik csettint, kötelességeink vannak.
2020. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a mindent félre téve nem fizikailag értettem. Korábbi probléma, sértettség bármelyik fél részéről is. Ilyesmi.
2020. máj. 18. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nőként itt a nagylelkűség a kulcsszó ilyen szituációkban.


Magamat is nagylelkű, proaktív embernek gondolom, hasonló mentalitású emberekkel érzem jól magam személyes emberi kapcsolatokban (barátság, párkapcsolat).


Általánosságban azt hiszem, hogy igen, igaz: ha valaki fontos, teszünk èrte, foglalkozunk vele, keressük, érdeklődünk.


Nyilván, aki dolgozik és nem online pörög, ami -remélem- az “érett” korosztálynak inkább sajátja- az lehet, hogy “tömbösítve”, normálisan kommunikál.


Nem a face meg az insta aktivitás a szimpátia fokmérője, de azért pl egy ismerkedésben 40 felett is bőven minimum egy telefonhívás vagy email vagy viberüzenet.


...a nőtől is. Oda-vissza. Egy szint felett ez egyszerűen nem kérdés.

Ha a férfiak homlokára ragasztjuk a post-it-et, hogy márpedig kezdeményezzen, legyeskedjen, udvaroljon, akitívkodjon, akkor bizony nekünk nőknek is kijár egy, amin az van, hogy bátorítson, örüljön, továbblendítsen, bekapcsolódjon, jó értelemben incselkedjen és játsszon.


...ez csak kölcsönösen megy és egy “gondoltam rád, de munka ezer, este jelentkezem” kis üzenet nekem pl. sokkal emberibb, férfiasabb, korrektebb, szimpatikusabb lenne, mint 20 emoji meg sírós-kakikupacos giphy meg face megosztás vagy egy szavas, erőltetett “szia-mizu-szép napot” kezdeményezések.


De kinek mi...


Nekem a tökös, egyenes férfiak jönnek be, akik nem likeolgatnak meg beszíveznek, hanem bókolnak (nem egyem a kisszívét nyálassággal meg nem a megtosználak primitívségével).


Bizony Isten nem kapnék agyérgörcsöt, ha “éretten” tudja a határait, van munkája, szociális hálója és még mellette ki is fejezi, hogy érdeklem.

Aztán ha két ember ráhangolódik egymásra, akkor ebben a keresésben, udvarlásban, kommunikációban is kialakul valamiféle kereslet-kínálat és szerencsés esetben egy mindkét félnek örömet okozó egyensúly.

2020. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zaklatásra gondolsz?
2020. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom ki hogy van vele, de az elet nem ilyen egyszeru... Nem mindig az kedvel a legjobban, es nem mindig az akar a legjobban, aki ajtostol ront a hazadba, mert ha neki kellesz es udvarol..

Volt olyan ferfi, aki aztan kepes volt akarmikor akarmit megtenni csak azert, hogy velem legyen... neki tok m1 volt hogy hol vagy mikor.. menzan velem akart ebedelni, ha nem ertem ra, akkor vacsorat akart nekem fozni, ha azt sem tetszett akkor haza akart hozni, hogy ne buszozzak, mindig de mindig valami uj otlete volt hogy lathasson vagy talalkozhasson velem... ontotta is a bokokat, es el akarta hitetni velem hogy mennyire kulonleges vagyok stb... (nem csak egy ilyen eset volt) De amikor beszelgetni kellett, akkor mindig magarol beszelt, es valahogy nekem ez az egesz futok utanad dolog nem volt hiteles... de tuti biztosra tudom, hogy annyira nem is en erdekeltem, hanem inkabb a kulsom meg a noiessegem.

Viszont most nem reg volt egy srac, akinel vegre azt ereztem, hogy nagyon erdeklem...eloben ismertem meg, egy kozossegben voltunk 3 hetig kb.Ez utan felvettuk a kapcsolatot interneten, mert nem tudtunk talalkozni, nagy volt a tavolsag kozottunk... neki az erdeklodese teljesen mas volt. Inkabb rolam szeretett beszelni, mint magarol. Nem volt az a nagy bokember tipus, de amikor mondott nekem valami szepet, azt erezhetoen ugy is gondolta. Kicsit nyersebb oszintebb ember is volt mint az atlag.. De mindezek ellenere, amikor talalkozot kezdemenyezett, valamiert mindig vissza vonult elotte.. pedig eskuszom, hogy nem sok embernel ereztem azt, hogy tenyleg az erdekli aki vagyok es amilyen vagyok.. ugyhogy sajnos nem mindig egyertelmu a helyzet..

2020. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a férfiban meg van a tűz, és többnyire extrovertált, akkor igen, lehetséges a dolog.
2020. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én vagyok a 2-es válaszoló és először félreértettem a kérdésedet. Azt hittem, hogy az ismerkedésre vonatkozik. Ez esetben igaznak gondolom, ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor keresni fogja, próbálja vele valahogy felvenni a kapcsolatot.


Azonban a kommented alapján itt egy mér meglévő kapcsolatról van. Szerintem van olyan mértékű sérelem, hogy hiába szereted a másikat, nem maradsz vele (pl. megcsalás).

2020. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!