Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akad olyan itt,akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad olyan itt,akit nagyon zavar,hogy ha sok a meló ,akkor nehezen tudja érzelmileg -lelkileg megélni a kapcsolatát ? Eljutott oda valaki,hogy annyira elvész a mindennapokban,hogy sokat sír és fél,hogy a párja kilép?

Figyelt kérdés

Hiába segít a társ , de olyan sok a dolog,hogy szinte alig van idő érzelemre ,igazi átélésre is.


Csak nyaraláskor és más szabad napon tudok végre kicsit fellélegezni és kicsit érezni merni.


Szerintetek,mit lehet tenni ?


Milyen tippet adtok ,aki valójában erősen érző,impulzív és szenvedélyesebb is lenne, de ezek miatt már néha szó szerint szenved ,kikészül,hogy nem tudja megélni érzelmileg a kapcsolatot ?


Ha tehetné szívvel,lélekkel élnék egy időre teljesen. Annyira zavar,hogy felőröl a melo és a mindennap . Hogyan lehetne egyensúlyba helyezni ezt a kettőt ? Nekem még új?



#munka #magány bezártság #félelem elhagyás #érzelem megélésének hiánya
2020. máj. 19. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel... Nekem az segít, hogy alapból nem keresek olyan kapcsolatot, ahol örökké együtt vagyunk, és így van időm a saját dolgaimra meg pihenésre is.
2020. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ezt csinálja veled a munkád akkor váltani kell, ennyi. Akármelyik munkahelyemen éreztem így 1 hónapnál hosszabb időn át már adtam is be a felmondásom. Munka annyi van mint a szemét, nem éri meg kicsinálni magad egy munkahely miatt sem. Soha nem éreztem így olyan munkakörben és munkahelyen amit szerettem csinálni. Nem kell benneragadni a szarban, ha nem félsz lépni simán találsz olyan munkát amit imádsz csinálni.

Ha meg nem a munkád a szar akkor komoly mentalitásbeli változás kell. Nekem is van olyan ismerősöm akit a legegyszerűbb munka is kicsinál mert annyira rosszul áll hozzá és abszolút nem tud rájönni, hogy azt a munkát amit ő 4 óra alatt csinál meg simán meg lehet csinálni fél óra alatt. Kollégám is volt pár ilyen.

2020. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!