Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahogy közel kerül hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közel kerül hozzám lelkileg ellök magától?

Figyelt kérdés
Már párszor eljátszotta ezt velem! Minden jól alakult, éreztem, hogy törődőbb, aranyosabb, jobban beavatott a dolgaiba és egyszer csak se szó se beszéd nem érdeklődik, nem kezdeményez.
2020. jan. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Te vagy a..?

Én férfiként tapasztaltam ezt, nemtudom mi jár a fejükben de előfordul ilyen mintha egy kapcsolót átbillentenél. Mitől félhetnek?

2020. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Játszik ez... Korotok?
2020. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mert csak addig vagy neki érdekes amíg azt hiszi nem kaphat meg. Neki nem kapcsolat kell, neki maga a "vadászat" okozza az örömöt.
2020. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szórakozik. Aki komolyan érdekel, nem szórakozom vele, minél többet akarok vele lenni. Főleg akkor, ha ő is így van velem.
2020. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!