Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanom kéne vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 10 hónapja vagyunk egyutt a baratommal. Igazabol nala keresve sem talalhatnek jobbat. Hűséges,odaadó,vicces,empatikus,romantikus, kulsore is tetszik,imadok vele beszelgetni,nem.tilt el senkitol es semmitol, es meg sorolhatnam. Nagyon szeretem ot,meg az eletemet is el tudnam kepzelni vele. Viszont mostanaban elfogott az a rossz erzes,hogy ugy erzem hogy elpazarlom a fiatalsagomat. Olyan problemaim nincsenek hogy nem eltem ki magam,mert 16 eves koromtol kezdve eleg sokat pasiztam,buliztam stb,de mostanasag ugy erzem hogy hianyzik valami,talan az ujdonsag erzese es a fiukkal valo kavarasok izgalma vagy en nem is tudom. Nem.vagyok egy rossz veru lanyka,megcsalni nem fogom a baratomat,de fogalmam sincs hogy most mit tehetnek. Ha valakinek van tippje hogy mi lenne a helyes lepes,vagy jart mar hasonlo cipoben annak a valaszat szivesen fogadnam. Elore is koszi:)

2020. máj. 20. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, eldobnád a számodra legjobb pasit, akivel egy életet le lehetne élni, mert nem szórakozol miatta annyit.

LOGIC

2020. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok valami izgalmat vinni a kapcsolatokba, de semmiképp se hagyd el, mert lehet, hogy később megbánod!
2020. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tiril ***** válasza:
100%

En ezt nem fogom soha megérteni... mikor minden jó és ilyen pozitív dolgokat írsz le mind a kérdésed elején és akkor a kérdés meg az hogy szakíts-e vele. Azokat az embereket sajnálom, mert bármelyik nemmel ez előfordulhat, akik mindent megtesznek és egy szuper partnerként viselkednek egy kapcsolatban, de ez a másiknak nem felel meg, mert mindig van valami baromság, ami valamiért nem fog tetszeni.


Nyugodtan éld ki magad, de valószínűleg utána meg az lesz a bajod hogy a pasik csak eldobnak és kihasználnak, de hát akkor meg ugye visszafogod sírni a barátod, de remélem lesz annyi esze és keres valaki olyat aki jobban megbecsüli őt mint te, és ezt rossz szándék nélkül írom.

2020. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!