Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. Mindig is nagyon sokat veszekedtünk, szinte heti szinten. Viszont, több mint fél éve nem veszekedtünk. Szeretnék őszinte lenni, valahogy úgy érzem mintha, teljesen elhidegültem volna tőle. Úgy érzem, már nincs meg köztünk az a szeretet és bizalom. Legalább is az én részemről. Egyszerűen nem tudom mit érzek, sajnálom de közben mintha szeretném is. Úgy érzem belefáradtam ebbe a kapcsolatba. Nem reménykedem már hogy jobb lesz köztünk. Már egy jó ideje kezdem elengedi a kapcsolatunkat. Nem írok neki, nem keressem stb... Ő szokott keresni vagy írni. Ha át is jön hozzánk, gyakorlatilag semmi témánk sincs. Vagyis én próbálok vele beszélgetni, de hiába kérdezgettem "semmi érdekes" a válasz. Ő pedig egyfolytában csak ellenőrizni és faggatni próbál. Nem titkolom előtte, de már egy jó ideje más nőkkel beszélgettek. De soha, nem került sor komolyabbra. Valamiért, soha nem tettem meg a következő lépést.


Szerintem, ami még összeláncol minket, legalább is az én részemről az a szex.


Próbáltam már vele beszélni a szakításról. Sokszor próbáltunk változtatni de nem sikerült. Ő nem akar szakítani, nagyon ragaszkodik hozzám. Ilyenkor zaklat és fenyegetőzik hogy megvagdossa magát stb...



2017. dec. 18. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Na az ilyen fenyegetőzés nőt kell otthagyni még akkor is ha meg is teszi
2017. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Undorodom az olyan emberektől, akik így próbálják megfogni azt aki szenved mellettük és változtatni meg nem hajlandóak
2017. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolatban vagy, de már más nők után kajtatsz. És ez szerinte neki milyen érzés? Csodálkozol, hogy ezek után nincs mar kedve beszélgetni vele? Ha másokkal flörtölsz, legyél tisztességes és zárd le ezt a kapcsolatot, vagy ne beszélgess másokkal és próbáld megmenteni a dolgot. Te tudod, melyiket akarod, de amit jelenleg csinálsz, az érelmetlen és romboló
2017. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 D. Brasco ***** válasza:
79%
Mindketten szép egy portéka vagytok........te csajozol a nőd mellett,az meg ennyire kepes hogy fenyegetőzik azzal hogy kárt tesz magában.....szerintem semmi keppen ne szakíts,mert pont összeilletek.....két szerencsétlen.....
2017. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Undorítóan viselkedik a barátnőd, de te pontosan ugyanolyan undorító vagy, amiért még mindig húzod ezt az egészet, közben meg a keresed a következő puncit. Növeszd ki a golyóid és ne engedj a zsarolásának, legalább ennyi korrektség legyen benned.
2017. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elhiszem és tudom hogy ez neki sem valami jó. Tudom, hogy mi tehetünk róla hogy itt tartunk. De van azért, egy másik probléma is. Ez pedig az anyukája. Én úgy látom hogy az anyukája irányítsa és sok mindenben ő dönt. Ami, nagyon nem helyes. Folyamatosan utánunk jön. Ha a barátnőm át is jön hozzánk már 8kor itt kopogtat. Az elején annyira nem is zavart a dolog. De ez számomra nagyon unalmas. Hiába ültem le velük beszélgetni. Ez ami, nagyon zavar. Tudom, ezt is nagyban megoldaná egy elköltözés. De hogyan költözzek el egy olyan emberrel, aki nem képes így változtatni és saját sarkára állni és önálló döntéseket hozni. Igazából nem tud engem befolyásolni, fenyegetni az öngyilkossággal. Én csak szimplán sajnálom. Szellemileg sem valami 100-as úgy ahogy én sem.:D Sajnálom, és sajnálom hogy nincsenek barátai és hogy így kell leélnie az életet. 30 éves és én úgy gondolom hogy 50 évesen és anyukájával fog élni. (Ha még nem találkoztattok ilyen beteges szülővel, akkor nem tudjátok hogy milyen.)


Folyamatosan próbálom ösztönözni, motiválni hogy tegyen az álmaiért/élettért. Kezdjen bele amit, szeret stb... De folyamatosan csak a panaszkodás megy. Mindig próbáltam neki segíteni, de nem foghatom folyamatosan a kezét. Amit, pedig mindig kaptam érte " te semmiben sem segítesz, könnyű mondani stb.." szövegeket.

2017. dec. 18. 16:27
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minél előbb.
2017. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
A baràtnőd gàz, de nyugi te is, nem is kicsit. Szànalom...
2017. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Júúj... gyorsan lépj ki ebből a kapcsolatnak nem nevezhető fostengerből!
2017. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, ennek nincs jövője.
2017. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!