Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2.5 éve vagyunk együtt. Kapcsolatunkba elég sok veszekedések voltak. De ezt sikerült megoldanunk. Viszont, most egy olyan helyzet állt fel, ahol úgy érzem kár lenne folytatnunk. Mostanában úgy érzem, mintha kerülné a szexet. Úgy vettem észre, akárhányszor mostanában át megyek mintha, húzná az időt hogy a szexre már ne legyen 1 perc sem. Mindig is én voltam, a kezdeményező fél. Le ültünk beszélgetünk, azt mondta azért, van ez mert nagyon hullik a haja és nem érzi magát vonzó nőnek... (Amióta azt a regenor cuccot szedi, tényleg elégé hullik neki.) Elég bio mániás soha nem szed gyógyszert sem. Mostanában ha meg próbálom csókolni, kerüli a csókomat is. Folyton avval jön azért, nem mer csókolni, mert biztos gyógyszert vettem be... Szex téren is elég prüd volt, de mostanában mintha egyre kevesebb dolgot tenne meg a kedvemért.


Úgy érzem/gondolom hogy ezek csak kifogások...


Akár hányszor próbáltam a kapcsolatunkról, kettőnkről beszélni. Azt vettem észre, mintha nem lenne, neki fontos a kapcsolatunk.


Viszont, az sem értem miért van ha szakítok vele, ő elkezd zaklatni. És addig addig csinálja és sír még meg nem sajnálom. Volt, hogy anyunak vagy apunak sírt. Sőt ilyenkor van hogy az anyját küldi, át hogy beszéljen velem... A környezettem szerint, nagyon belém van esve.



2016. jún. 12. 10:55
 1/3 Szergej55 ***** válasza:
Rázd le.
2016. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:
Szegény lány beteg, szakíts vele, vagy küldd el pszichológushoz. Vagy mindkettő.
2016. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak nem akar magányos lenni. Lépj le.
2016. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!