Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk, hasonló a személyiségünk, van közös érdeklődésünk és pár nap különbséggel egy idősek vagyunk. Nekem apám az utóbbi időben sokat veszekszik, mert nincs nője, és robban hiába szólok normálisan. Ezt már barátnőm is párszor tapasztalta. Mindketten el akarunk költözni szülőktől. Az utóbbi időben jobban megnyiltam neki, mert tényleg érzem másabb, mint az exem. Remélem azért ha elmondom neki ezeket a vitákat és normálisan meghallgat nem jön úgy le, hogy energiavampir vagyok vagy bármi hasonló.

Mit gondoltok?


2020. máj. 20. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, ha egy párkapcsolatban beszéltek a problémákról, jövőképről, tervekről. Ezért miért lennél energiavámpír? Nyilván neki is vannak olyan gondjai, amiket veled beszél meg.
2020. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenekről teljesen normális, és fontos is beszélni. :) Ha csak fele annyira jó fej, mint amilyennek leírod, biztos meg fog érteni!
2020. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!