Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotokhoz egy követeléskezelési autó érkezne? Van okom félni?

Figyelt kérdés

Tegnap megállt egy autó a ház előtt, kiszállt két fickó, kb mint valami verőlegény, feketefekeában kopaszon. Az autóra tettek egy táblát, black mamba felirat plusz tartozik:50.788.500ft

Vártak fél órát mert nem mentem ki majd elhajtottak.

Félek holnap is jönnek...és ezután folyamatosan.

Fogalmam sincs mi ez a pénz összeg vagy mi ez. Vele nem sikerült beszélnem mert egy képet küldtem neki az autóról és majd csak pénteken találkozunk akkor jön haza külföldről.



2020. máj. 20. 17:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs,ez rengeteg pénz hogyan fogjuk ezt kifizetni nem tudom
2020. máj. 20. 19:55
 12/24 anonim ***** válasza:

11.


Hát, ha igaz a sztori, akkor sehogy. Őt elteszik láb alól, te pedig menekülsz.

2020. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly nem lehet. Azt értem hogy valószínűleg életünk végéig kitart míg kifizetjük, de azért megölni csak nem fogják. Azért az már önbíráskodás.... elvehetik a házunkat? Esetleg letartoztatják? Valaki nézzen már utána kérem szépen. Én néztem már mindent de szerintem ez egy cég valószínűleg
2020. máj. 20. 20:35
 14/24 anonim ***** válasza:
Mit szól ehhez a párod? Van ekkora tartozása?
2020. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Megmondom az őszintét felkapta a vizet és ideges lett, azóta nem-beszéltünk. Valószínű hogy igen van tartozása, azt hogy kitől mennyit nem tudom. Annyit már tudok hogy ez nem bank.
2020. máj. 20. 20:50
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Ezek szerint akkor mégiscsak egy kreatív behajtó cég lesz. Úgy tűnik, hogy rámennek az ijesztő dizájnra (ami egészen addig az, amíg rá nem jön az adós, hogy szinte alig van bármilyen joguk vagyis nem verekedhetnek és hasonlók) ill. a nyilvános megszégyenítésre. Ez utóbbi egész hatásos módszer (ha jól rémlik, talán a briteknél van olyan, hogy élénk színű "ADÓS" feliratú ruhát viselő emberek követik azt, akinek tartozása van), de nem tudom, hogy a magyar jogrend ezt mennyire engedi meg. De ezzel a kis táblácskával máris részsikert értek el.
2020. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16.


Érdekes, hogy a jogrend rájuk kiterjed, de mikor a bankok mennek kilakoltatni akkor valahogy lehet keménykedni :D

2020. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Volt már vagy 20 be egy ilyen, spanyol pénzbehajtó cég. Követték mindenhová, ilyesmi táblákkal.

Én is ideges lettem, amikor megtalált egy követeléskezelő egy tök tudja mikori, 3000 Ft-os parkolási bírság 212,780 -ra hízlalt változatával.

Egy hét múlva lesz az már 52 Misi is.

2020. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ma megnéztem az oldalukon néhány videót ahol a nőt kitetették és a nő ügyvédje rendőrt hívott azok sem tettek semmit, valami Olivér az ügyvezető...nagyon "hatarozott " volt....
2020. máj. 20. 21:17
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gond, hogy ezek után jó eséllyel a bírósági végrehajtó a következő lépcsőfok, szükség szerint rendőrökkel megtámogatva, és ő már vinni fogja a dolgokat...
2020. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!