Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először feküdtem le a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikeecyer kérdése:

Először feküdtem le a barátommal, majd másnap ez lett. Van okom félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal az egyik hétvégén úgy döntöttünk hogy aznap adunk lehetőséget az első együttlétnek amivel nem is lenne semmi baj, mivel élveztem, és jól is esett, de ugyebár most vette el a szüzességem és most egy kicsit megijedtem. Védekeztünk óvszerrel, és a végén megnéztük hogy nem e lyukadt ki, de nem volt egyik sem lyukas. (szám szerint 2.) Ezzel még ugyanígy semmi probléma, viszont rá egy napra megjött az egy hetet késő menstruációm, és iszonyatosan görcsölt a hasam tőle aznap. Mára már enyhült, és csak bizonyos időközönként fájt, de akkor sem huzamosabb ideig. (5-10percig.) Azt viszont kihagytam hogy a barátom, miután levette az óvszert mondta hogy a kezére folyt belőle, ezért megtörölte azt zsebkendővel, viszont nem sokkal utána (egy 20-25percre rá.) nekikezdtünk a másodiknak, mivel szerettük volna mindketten, de mivel már annyira nem voltam nedves, így az ujjával belémnyúlt, majd egy kicsit felizgatott. Szerintetek ez normális hogy egy napra rá meg is jött? Van okom félni?


19/L



2019. máj. 21. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod sincs félni, hogyha már megjött. Ha már elmúlt, csinálhatsz egy tesztet, hogy megnyugodj
2019. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna baj ha nem jött volna meg. Így nem kell félned szerintem, az elsőnek igaza van, csinálhatsz egy tesztet is hogy megnyugodj.
2019. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Így lesz.
2019. máj. 21. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem valószínű, hogy terhes lennél, a szex (főleg az elsők, vagy ha régen nem csináltad) picit megváltoztatja a hormonháztartást, újraoptimalizálódik a tested. Ne aggódj, velem is ugyan ez volt mostani páromnál. Mikor távkapcsolatban voltunk, folyamatosan beállt, majd mikor együtt voltunk, csúszott 1 hetet (kb. 3 havonta tudtunk szexelni) . Most ez ilyen lesz, ha a következő utáni is ennyire fájdalmas lesz, vagy nagyon sok vér lesz, akkor utána keress fel azért egy nődokit, de ne aggódj, ez természetes.


19/L

2019. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Az első szex(ek) után normális, ha a tested másképpen kezd el viselkedni. Ha rendszeres lesz a szexuális életed, akkor majd "megnyugszik".

2019. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt,pont ennyi idősen mint te. Nyugi, nincs baj. :)
2019. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nem vagy terhes. :)
2019. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Mostmár egészen nyugodt vagyok. :)
2019. máj. 21. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs. Az, hogy megjött azt jelenti nem vagy terhes, a ciklus meg tud rakoncátlankodni, ha először vagy huzamosabb idő óta először élsz nemi életet. Nyugi, be fog állni.

32/f

2019. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szex hatással van a ciklusra,annyi biztos. Nekem hosszabb kihagyások után,az amúgy napra (sőt,nagyjából órára) pontos menstruációm mindig késett-előbb jött 1-2 héttel. Utána szépen visszaállt minden a normális kerékvágásba.

Nem hinném,hogy teherbe estél,de legközelebb mossatok kezet a második menet előtt,és akkor nincs ilyen stressz .

2019. máj. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!