Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod egy héten hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod egy héten hányszor találkozik a barátaivall? Vagy ha nem minden héten akkor egy hónapban kb hányszor? Ez normális vagy kezdjek félni?

Figyelt kérdés

Nem élünk még együtt párommal. Legjobb haverjának vannak gondok a kapcsolatában is, és otthon sem nagyon szeret lenni mert pár hete haza kellett költöznie a barátnőjétől, szóval így megint a szüleivel él kis lakásban sok tesóval...

Amióta zűrök vannak a kapcsolatukban állandóan találkoznak barátommal, eddig ennyit nem voltak együtt, de kezd elég fura lenni. Mostanában már a hétvégi programra (városi fesztivál) is jön velünk a srác amikor a barátnője dolgozik.

Hetek óta minimum egyszer találkoznak egy héten, ha nem többször..

Szerintetek ez normális?

22L



2018. aug. 27. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most ezzel mi a baj? Nem értem a problémádat. A srácnak gondjai vannak, a párod pedig jó barátként mellette van a rosszban. Segít neki, hogy ne hagyja el magát, mozduljon ki otthonról stb.

Mi ezzel a baj? Te ilyen esetben nem támogatnád a barátnődet?? Heti 1 tali meg nem sok. Túlkomplikálod.

2018. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Mi a bajod ezzel? Az én párom heti 1-2x találkozik a barátaival, és mi együtt élünk és gyerek is van.

22N

2018. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Eléggé gáz 2es hogy a gyereke helyett a barátaival lóg ennyit.

Kérdező: 1essel ellentétben úgy látom,a barátod haverja kezdeményezi a közös programokat,tehát ráakaszkodik a te párodra...De a heti egy nap az NEM sok. Viszont az hogy a közös programotokra is megy az sok:).

Ne félj,kommunikálj..

2018. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Max akkor zavarhat, ha veled sosincs kettesben. Más esetben szerintem nem géz
2018. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljesen normális a heti minimum 1 (vagy annál több) találkozó a barátokkal, pedig mi harmincasok vagyunk, nem értem a problémád.
2018. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!