Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudod, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudod, hogy egy férfi igazán szeret, ha távkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolúlt, ez a dolog, amit most itt lefogok írni.

Arról van szó, hogy több, mint 100 km távolság van köztünk.Facebookon szoktunk beszélni egymással napi szinten.

5 éve vagyunk ilyen távkapcsolatban. Az utóbbi időben nagyon elfoglalt lett, családi ügyek vannak neki,munka stb.

A kapcsolatunk elején még gyakran felhívott, és sűrűbben is találkoztunk. Ez azóta változott. Nem szokott felhívni, leginkább én szoktam napközben rá írni, és 1 évben ha egyszer tudunk együtt lenni.Ritkábban mondja a szeretlek és a hiányzol kifejezéseket, helyette mindíg matricát küld. Mikor ezekre rákérdezek, meg hiányoltam, azt mondta elfoglaltabb lett, viszont ne higgyjem azt, hogy nem szeret ugyanúgy.És ingerűltté válik, ha ezeket felhozom neki, hogy régebben jobban kimutatta, hogy hiányzom neki.Viszont azt mondja mindíg, hogy az érzései irántam ugyanazok, semmi sem változott.Nekem viszont nagyon hiányzik, ha nem hallok felőle. Próbálok hozzá mindíg türelmes lenni, meg tudom, hogy dolgozik,és amint tud mindíg ír nekem, viszont hiányolom.Eleinte még ezeket mindíg felhoztam neki, hogy beszéljük meg, ha valami gond van, de Ő mindíg azt feleli, nincsen semmi , és minden a régi, én meg már sokszor inkább magamba folytom.Nagyon hiányzik, viszont mindíg várom, hogy Ő jelentkezzen elsőnek. Nem akarok rá akaszkodónak hatni.



2020. máj. 20. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
5 éve távkapcsolatban? És 1 évben egyszer tudtok együtt lenni?? Minek raboljátok egymás idejét?
2020. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Tuti, hogy van melletted más is, szerintem nincs olyan férfi, aki ezt kibírná. Évente 1 találkozó?
2020. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretne, nem lennél 5 éve dugópajti szintű kapcsolatban vele. És még abból is a távban.
2020. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy minden erejével arra törekszik, hogy hamarosan együtt éljünk
2020. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
~100 km semmi, miért ne tudnátok évi egynél többször találkozni? Tervezitek egyáltalán az együttélést? Működhet a távkapcsolat is (leginkább átmeneti szükségmegoldásként), de a tiétek nekem eléggé sántít.
2020. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha 5 év alatt sem haladt semerre a kapcsolatotok (bár ezt nem nevezném annak), mit vársz? Rengeteg időt áldoztál rá, szerintem zárd le szépen és kezdj új fejezetet az életedben.

Még egy utolsó: azt kérdezed, vajon szeret-e. Tanuld meg, írni, mondani bárki tud bármit, de a tetteket figyeld mindig! Nem bántásból, de az is esélyes, hogy találkozgat másokkal. Ne pazarold az időd.

2020. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Nincs köztetek semmilyen kapcsolat sem.

Néha irkaltok de ennyi. Ne láss bele többet.

2020. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy elfoglalt, de ha 100 km távolság mellett évi 1 találkozó jönne össze, én biztos nem pazarolnám erre az időmet. Ha annyira fontos vagy neki, azért legalább havonta biztos meg tudná oldani. Max 2 óra lenne az út, ami nem mondom hogy kevés, de nem is olyan vészes.

Egy távkapcsolat akkor működhet, ha az tart is valamerre, vannak tervek, hogy majd összeköltöztök vagy ilyesmi. De ezt úgy nem lehet, hogy 5 év alatt alig láttad és csak leveleztek.

Persze te ismered, de nekem ebből nem az jön le, hogy ő mennyire szeret és komolyan gondolja.

2020. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat így, ez csak alkalmi dugás, meg irogatás. Szerintem van más nője, és veled csalja meg, mikor olyan kedve van.
2020. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én 4 és fél évig voltam távkapcsolatban (200km) pénteken felmentem, vasárnap vissza. Az utolsó 1-2 hónapban volt ez amit te is írsz, hogy nem keresi a másik fél társaságát, nem mondja, fejezi ki... Aztán kiderült, hogy ő összejött egy sráccal...

Sajnálom, de elgondolkodhatsz te is rajt, nem-e talált mást magának.

30/F

2020. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!