Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudod, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudod, hogy egy férfi igazán szeret, ha távkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolúlt, ez a dolog, amit most itt lefogok írni.

Arról van szó, hogy több, mint 100 km távolság van köztünk.Facebookon szoktunk beszélni egymással napi szinten.

5 éve vagyunk ilyen távkapcsolatban. Az utóbbi időben nagyon elfoglalt lett, családi ügyek vannak neki,munka stb.

A kapcsolatunk elején még gyakran felhívott, és sűrűbben is találkoztunk. Ez azóta változott. Nem szokott felhívni, leginkább én szoktam napközben rá írni, és 1 évben ha egyszer tudunk együtt lenni.Ritkábban mondja a szeretlek és a hiányzol kifejezéseket, helyette mindíg matricát küld. Mikor ezekre rákérdezek, meg hiányoltam, azt mondta elfoglaltabb lett, viszont ne higgyjem azt, hogy nem szeret ugyanúgy.És ingerűltté válik, ha ezeket felhozom neki, hogy régebben jobban kimutatta, hogy hiányzom neki.Viszont azt mondja mindíg, hogy az érzései irántam ugyanazok, semmi sem változott.Nekem viszont nagyon hiányzik, ha nem hallok felőle. Próbálok hozzá mindíg türelmes lenni, meg tudom, hogy dolgozik,és amint tud mindíg ír nekem, viszont hiányolom.Eleinte még ezeket mindíg felhoztam neki, hogy beszéljük meg, ha valami gond van, de Ő mindíg azt feleli, nincsen semmi , és minden a régi, én meg már sokszor inkább magamba folytom.Nagyon hiányzik, viszont mindíg várom, hogy Ő jelentkezzen elsőnek. Nem akarok rá akaszkodónak hatni.



2020. máj. 20. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, most őszinte leszek veled, nem rosszból teszem, de tudom, hogy fájni fog. Elöljáróban leszögezném, hogy nagyon nem az az embertípus vagyok, aki szerint a távkapcsolat csak egy szánalmas bohóckodás, de ami nektek van, az nagyon nem bátorító.


Kezdjük ott, hogy ehhez az évi 1 találkozóhoz képest a több, mint 100 km lóf@sz. A miheztartás kedvéért, én a szülővárosomtól 132 km-re jártam egyetemre, és kezdetben (néha még diákmunka mellett is) hetente lejártunk vonattal. (Pedig ott csak főtt kajáról meg alkalmi beülős beszélgetésekről volt szó, gondolj bele, ha még szerelmesek is lettünk volna!) Több olyan embert is ismerek, aki 100+ távolságból old meg párkapcsolatot, dolgoznak, vagy dolgoznak és mellette tanulnak (tehát nincs olyan baromi sok szabadidejük), de ők is meg tudják oldani hetente, kéthetente, ahhoz, hogy 1 hónapra ne tudjanak találkozni, NAGYON össze kellett jönnie mindennek. Én nem tudom elképzelni, hogy ha valakit szeretek, akkor csak évente egyszer lássam. Akkor sem, ha a világ túlsó felén lakik. De ha csak 100+ km, akkor konkrétan hogy történhet az meg, hogy nem ültök fel egy buszra, vagy vonatra, és nem látogatjátok egymást? És hogy 5 év után még mindig nem lehet látni, hogy ez mikor ér véget?


Lehet az is, hogy van valami munkás vagy családi frusztráció, de őszintén szólva erre nagyon kicsi esélyt látok. Sokkal valószínűbbnek tartom azt, hogy összejöttetek, kezdetben érdekes voltál neki, és tett érted, aztán viszont belefáradt, de kényelmes neki ez a helyzet, hogy kapcsolatban van, papíron nem szingli, de élheti a saját kis életét elközeleződések nélkül. Az sem kizárt, hogy valami titkolnivalója is van. Szerintem NAGYON rátok fér egy beszélgetés.

2020. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Több előző válaszoló is több olyan dolgot mondott, amik valóban több kérdést fogalmaznak meg. Köztem és a párom között több, mint 500 km van, és ha nem lenne a járvány, egy-másfél havonta, de tudnánk azért találkozni szerintem. Szerintem is furcsa ez az éves tali 100km mellett.. De ettől függetlenül tényleg lehet valami gondja, csak akkor meg jönne a kérdés, hogy ezt miért nem osztja meg veled. Azért 5 éves kapcsolatban szerintem az ilyen minimális találka, meg beszélgetés és elzárkózás nem tudom, mennyire okés, de mindenképp kérdéseket vet föl és aggodalomra ad okot, jogos és érthető, ha így érzel.

Szerintem valamikor hívd fel, és őszintén beszélj az érzéseidről, illetve őszintén mondd el neki azt, amiket megélsz ebben a kapcsolatban, és azt is, hogy mire lenne szükséged és mit szeretnél. Én hiszek abban, hogy rendesen kommunikálva, megértő és érett partnerek között ezt meg lehet beszélni.

(Csak mellékes infónak jegyezném meg, hogyha van egy kis esze, akkor szerintem észhez kéne térnie, mert egyébként elismerésre méltó, hogy 5 éve távkapcsolatban éltek, és ennek ellenére is szereted és kitartasz mellette. Légy büszke magadra, erős vagy!)

Remélem tudtam valamit segíteni, és kívánom, hogy sikerüljön megoldani ezt, és légy boldog! :)

2020. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ha szeretne akkor többet találkozna veled, és közös életre törekedne. Vess véget ennek, értelmetlen.
2020. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!