Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szánalmas a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas a srác?

Figyelt kérdés

Fb-on írt rám, beszélgettünk párszor. Egyik nap írt, nem tudtam neki válaszolni egy darabig (elvégre van életem is, nem tudom egész nap a telefonomat nyomkodni, mint ő), mikor egy-két nap múlva válaszolni akartam neki, láttam, hogy letiltott (gondolom megsértődött). Szerintetek normális? Miért kell letiltani valakit, amiért az egyszerre nem válaszol?

Még sosem tiltott le senki ismerős, nem is volt senkinek oka rá, erre ez az ismeretlen, idióta meg igen. Mi baja az ilyennek?


2020. máj. 21. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dehogy normális. Vannak ilyen hülyék nyugi. Én egyszer olyat is megkaptam már valakitől hogy gyerekes vagyok mert nem válaszoltam neki azonnal az üzeneteire. Beteg az ilyen :D
2020. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én messze nem vagyok az azonnal ugrom és válaszolok híve, még akkor sem, ha netán elolvastam, de úgy gondolom, ha csak nincs valami extra nagy helyzet, 24 órán belül illik válaszolni.
2020. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Miért is? Nem volt vele időm hosszasan beszélgetni... Nehogy valaki 1-2 napot ne tudjon várni. Még barátokkal is van, hogy 3-4 napig nem beszélünk.
2020. máj. 21. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván túlreagálta, de őszintén szólva nekem sem esne jól, ha csak néhány nap múlva érkezne válasz. Mondom ezt úgy, hogy én sem lógok folyamatosan a telefonon.
2020. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Tök reális, hogy két nap alatt annyira nem volt időd, hogy megírd, hogy be vagy havazva és majd később írsz. Magasról tettél a csávóra aztán most még ő a gonosz, hogy nem kíváncsi rád. Ha ez fordítva történik és neked nem válaszolnak akkor meg arról szólna a kérdés, hogy mekkora szemét, hogy annyit nem bírt írni, hogy majd később beszéltek. Vicc vagy kiscsaj! 😂
2020. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tévedsz, én tudok várni és nem akaszkodok rá senkire! Senkit nem tiltottam le azért, mert nem írt mondjuk 1 hétig. Itt meg 2 napról van szó. Egyébként honnan tudod, nekem mennyi dolgom volt ezalatt?

Itt csak te vagy a vicc!

2020. máj. 21. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

#3: "Még barátokkal is van, hogy 3-4 napig nem beszélünk."


Ha nem beszéltek, akkor nem is kell semmire válaszolni.

De ha írnak, akkor az internet és okostelefonok világában lehet annyit írni, hogy bocsi, nem érek rá, majd holnapután beszélünk.

2020. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként honnan tudod, nekem mennyi dolgom volt ezalatt?


Itt csak te vagy a vicc!"


Míg ide írogatsz, neki is tudtál volna írni.

2020. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Minek? Majd írok úgyis, ha tudok.

Volt, hogy egyik barátnőm hetekig nem válaszolt, mert elfelejtette. Na bumm, mégsem sértődtem meg, nem tiltottam le. Ez mindenhogy gyerekes dolog.

2020. máj. 21. 22:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam volna, akartam is, így vettem észre, hogy letiltott, kedves okoskodó válaszoló.:D
2020. máj. 21. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!