Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással az exem nem csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással az exem nem csinálhatja ugyanezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Mikor együtt jártunk az exem elmesélte, hogy az előttem lévő barátnőjét azzal szívatta, hogy mikor együtt sétáltak valahova, ő feltűnően nézett rá nőkre, amitől az exe kiborult. Nekem meg gyakran csak úgy beszélt az exekről pl. ők miket szerettek. Vagy hogy milyen csalódás volt neki, hogy valaki egy randi után dobta, vagy egy fél év után, neki kellett volna őket kidobni. Azt mondta volt olyan exe akiről azt hallotta megbánta, amiért anno szakított vele. Engem persze sikerült dobnia, úgy hogy örülhet. Nekem meg egy szál megbecsülésem sincs, és kevesebbnek érzetem magam ezekhez a nőkhöz. Most meg azt látom hogy a mostani nőjével a szíveket küldik egymás képeik, bejegyzéseik alá, és már a felesége is lett 2 hónap járás után. Úgy hallottam a házasság előtt már teherbe is ejtette.
2020. máj. 23. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Jól van.
2020. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de én nem értem a kérdésedet
2020. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy az exem mást nem bánt ilyen összehasonlítgatásokkal csak engem?
2020. máj. 23. 11:17
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nekünk honnan kéne tudnunk? Kérdezd meg tőle!
2020. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, biztos megfogom kérdezni.
2020. máj. 23. 11:21
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Megkérdezzem helyetted én? xD
2020. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Szakadj már le róla! Minden héten kiteszel egy hasonló kérdést, és mindig az a válasz lesz, hogy keress fel egy pszichológus. Beteges, hogy nem tudsz elszakadni egy olyan régi kapcsolattól, ami már akkor is rossz volt.
2020. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, de te örülj, hogy már nem része az életednek ez az ember. Engedd el, fókuszálj magadra, tedd helyre az önbecsüléséd és önbizalmad, hogy majd ha találsz egy olyan embert, aki megfelelően értékel téged, ne rontsd el azzal, hogy még mindig a múlton rágódsz egy mérgező személyiségű ex miatt.
2020. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Te hagytad neki, más nem.
2020. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál neki az igazi. Engedd el, már nem lesz hozzá semmi közöd
2020. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!