Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 év korkülönbség sok? 24/F 15/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év korkülönbség sok? 24/F 15/N

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 16:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
39%
Ugyanígy jöttünk össze mi is. A barátom akkor diplomázott, amikor kilencedikes voltam. Nekem lassan meglesz az érettségim, és utána összeköltözünk. Nagyon jól megvagyunk és a kapcsolatunk elején is nagyon jól el tudtunk beszélgetni, köszönjük szépen. 15 évesen se csak a suli, az insta meg a bandázás volt az életem. A divat akkor is érdekelt, de ez nem olyan hogy csak egy bizonyos korban érdekes aztán az ember kinövi. Nekem az életemben mindig is fontos szerepe lesz, aztán volt akit akkor sem érdekelt. De nekem is volt normális hobbim, én is olvastam, tök jól el tudtunk beszélgetni könyvekről, filmekről, aktuális eseményekről, én hobbimról, ő hobbijáról, családról, barátokról, gimi, egyetem, elsztorizgattunk, elmondtuk egymásnak a bajainkat, én már szűz sem voltam, szóval ezzel sem volt probléma. Idősebbnek is néztek mindig. Szóval igen, nekünk ez bejött, viszont az osztálytársaimról mondjuk ezt nem tudtam volna elképzelni.
2020. máj. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%

Elsülhet jól is, és rosszul is. Volt példa rá a baráti körömben. Ott 7 év volt köztük. A csaj szintén 15 éves volt, a srác 22. 3 évig nagyon szépen megvoltak, de miután a lány 18 éves lett és leérettségizett, teljesen más irányba akarták folytatni a kapcsolatot. A fiú 25 évesen még nem volt kész rá, hogy magasabb szintre lépjen a párkapcsolat, a lány meg már az esküvőt tervezgette volna. Persze nem beszélték meg, az egész akkor bukott ki, mikor a lány teljesen megvolt arról győződve, hogy a 18. szülinapjára eljegyzési gyűrűt kap. Hát nem így lett. A csaj elsírta bánatát, a fiú meg közölte, hogy még nem áll készen erre. A vége az lett, hogy a csaj megcsalta a srácot olyannal, akivel tervezgetheti ebbe az irányba a jövőjét. Utána szakítottak.

Egy 15 éves még nagyon gyerek fejben, viszont 18 éves korára sokat érhet. Viszont a fiúk jó része, akik ennyivel fiatalabb párt választanak, azért teszik mert nem elég érettek egy esetleges elkötelöződéshez, és ne biztos, hogy ez 3-4 év alatt változik részükről.

2020. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!