Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat más emberektől magam sokkal rosszabbnak?

Figyelt kérdés
Ha járok valakivel, és hazudik, vagy átver, akkor magamról gondolom azt hogy biztos megérdemeltem, és ezek ellenére is hamarabb hibáztatom magam, mint hogy a másikat szidjam. Ha pl. a suliban ki voltam közösítve, akkor is magamról gondoltam azt, hogy biztos igazuk van, ha kiközösítenek, hiszen a többségnek lehet csak igaza.
2020. máj. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Mindig a gyenge jelleműeket közösítik ki. Ez a leírtaknak az oka.

Önbizalom nélkül ez van. Próbálj új társaságba kerülni, olyanba ahol tudod, hogy jó emberek lesznek (pl. társasjáték klub). Majd amikor ott megtapasztalod, hogy milyen az amikor odafigyelnek rád, megbecsülnek, idővel kialakul az egészséges önbizalom.

2020. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert nincs önbizalmad.
2020. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben voltam jó sokáig... A kevés önbizalom lesz az oka. Nehéz az ilyen helyzetből kilábalni sajnos, de ha így megfogalmazódott benned, amit ide leírtál, akkor tudod, hogy itt valami nem oké. Olyan szinten vagy hibás, hogy hagyod így elfajulni a dolgokat. Az emberek, ha látják, hogy határozatlan vagy, nem igazán akarnak felépíteni, nem fognak sok energiát beleölni abba, hogy segítsenek. Inkább mindenki magával foglalkozik, meg van a saját bajuk és sokan úgy fogják érezni csak lehúznád őket, mert te szerencsétlen vagy (ami nem igaz, de mások így láthatják). A kiközösítés ebből fakadhat. Sablonos tanácsnak fog hangzani, de foglald le magad valami mással, amikor azon kapnád magad, hogy ilyeneken gondolkozol, mármint mások véleményén vagy azon, hogy hibáztál. Meg hát... Mi van ha hibáztál? Most már úgysem tudod visszacsinálni, majd a jövőben megpróbálod ugyanazt hibát nem elkövetni. Fel kell ismerni, hogy ha az életed úgy telik, hogy mindenhol behúzod a nyakad, az gáz. Nem azért mert mások mit szólnak, őszintén, kit érdekel mit gondolnak? Az a gond, hogy szorongva élsz. Húzd ki magad és kezdj el kiállni a saját dolgaidért. Ilyen tekintetben soha nincs késő megváltozni, meglátod, akkora teher esik le rólad, amikor kinyitod a szád és észreveszed, hogy a világ nem dől össze :) Ne értem, ne is a tahókért, akik rádkennének mindent. Magadért lazulj el egy picit. Egy ponton aztán majd ha leküzdöttük itt a harcunkat, lehet még találkozunk is :D Ha a pokolban kötsz ki, majd meghívlak egy sörre, kávéra, vagy ami tetszik :P
2020. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!