Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ilyen a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen a párkapcsolata vagy csak én érzem egyre rosszabbnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, fél éve hogy hozzáköltöztem és elsőnek mindennap mesés volt aztán ahogy feloszlott a rózsaszín köd egyre többet és többet veszekedtünk napról napra minden apróságon. Kb másfél hónapja lett új munkahelye reggel 4kor már megy és délután 5-re vagy 6ra ér haza. Csak délután találkozunk és együtt vagyunk kb 2 órát akkor is megbeszéljük aznap mi történt velünk, vacsi és nyomás aludni mert reggel újra munka. Hétvégén ha van egy kis időnk egymásra, sőt van mikor szombaton is dolgozik,mint ma is. Hazaér és alvás megint. Már úgy unom ezt senkivel nem tudom megbeszélni mi van velem, őt nem traktálom a gondjaimmal. A szexualitásunk is nagyon lecsökkent kb 2 hetente ha együtt vagyunk , a napi intimitás csak futó csókokban merül ki.

Nem tudom mi legyen, 22 éves vagyok , lehet önző vagyok de sokszor érzem azt hogy többre vágyom. Mással is van így?



2019. ápr. 27. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző, nem normális ez a helyzet így. Kevés idővel is fent lehet tartani a romantikát meg a közös programokat, mindenkinek arra van ideje meg energiája amire akarja. Ha nincs is idő kimozdulni legyen akkor a vacsora romantikusabb, vagy egy közös fürdő, masszázs, lefekvés előtt mélyebb beszélgetések stb.

De ezt a párod felé kéne kommunikálnod, mi itt nem tudunk ezen segíteni. Hogyha nem tudod ezt a pároddal megbeszélni akkor nem lesz hosszú életű a dolog. Belekényelmesedett a kapcsolatba, de ha nem mondod neki, hogy nem jó így akkor nem fogja tudni.

2019. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akk dobd be magad vegyél új ruhát vagy mond neki hogy ekkor még akkor vásárolni méssz. Valahogykelsd fel az érdeklődését. Vagy csináld neki a kedvenc kajáját ha ezek ellenére sem reagál lelkesen vagy nem csillan fel a tekintete akkor valoszinüleg kihültek az érzései. De sztem egy próbát megér.
2019. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem normális helyzet.

Váltsatok munkahelyet, hogy több időtök legyen egymásra és magatokra. Egyszer vagytok fiatalok, és nem sokáig. Mikor akartok egymásnak örülni, nyugdíjas korotokban?

2019. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!