Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki? 23/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki? 23/L

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon megbántott valamivel a párom.Azt mondta hogy sajnálja,nem akart megbántani.Megbeszéltük hogy megbocsátottam kész felejtsük el.A szüleim közötti viták plusz munkahelyi problémák miatt nagyon feszült vagyok mostanában,rázúdítottam a páromra minden dühöm plusz a végén még odavágtam neki egy mondatot ami azzal volt kapcsolatos amiben megegyeztünk hogy felejtsük el és ne hozzuk fel többet.Én most eléggé rosszul érzem magam emiatt mert nekem sem esett volna jól ha elrontok valamit megegyezünk hogy ezt felejtsük el aztán később mégis hozzám vágná.Azt mondta ez az egy mondatom eléggé szíven ütötte.Bocsántot kértem azt mondta elfogadja.Nem veszekedett utána de hallottam a hangján hogy sertett. Telefonon zajlott a beszélgetés.

2020. máj. 26. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Térdelj és szeresd.
2020. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Idegesen sokszor mond olyat az ember amit utana rogton megban

Ne agyalj ezen ennyit te szemszogedbol is meglehet erteni a dolgot ha ilyen idoszakban vagy most kicsit duzzog még majd elfelejti

2020. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Go for the D.
2020. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!