Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehet még engesztelni a pasit valahogy?

Figyelt kérdés

Buliban találkoztunk, idegen volt, de én kezdtem el vele beszélgetni. Majd jelölt, irogatott, hogy mikor megyek ismét. Először még válaszoltam, de utána már nem, mert úgy éreztem nyomul, és annyira azért nem jött be, másrészt valami alakul mással. Utolsó írása ilyen "most nem kapok választ? :(" volt. Egy hónap után megint ott volt buliban, de nem köszönt, igaz véletlenül egymásra néztünk, de levegőnek nézett. Néztem facebook-ot, törölt... biztos jól megsértődött. Kicsit rosszul érzem magam emiatt... De mit kellett volna tennem?


26L


2018. febr. 28. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Most mi a gond? Amig tepert nem kellett a pasi és most hogy le se sz@r mégis kell?
2018. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

😂😂😂😂

Mit akarsz még tőle? Eddig nem kellett most meg igen?

2018. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem kell! Csak... szarul érzem magam, mert megbántottam...
2018. febr. 28. 23:07
 4/12 Interferencia ***** válasza:
76%
Akkor kérj tőle bocsánatot.
2018. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Késő bánat... akkor kellett volna gondolkodni. Talán mit gondoltál, hogy mindenki hozzá van szokva, hogy nem kap választ? Esl. próbáld ugyanezt nem eljátszani másokkal.

Szvsz igaza van, ha megsértődött.

2018. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Adott céllal voltál a szociális hálójának a része. Az ok megszűnt, így a kapcsolat fenntartása felesleges. Nem hinném, hogy megsértődött, ha egy nőnél kezdeményezek, de nem sikerült, akkor utána én is feleslegesnek tartom a kapcsolat fenntartását. Sok hal úszik a tengerben.
2018. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehettél volna kicsit empatikusabb vele, szépen is vissza lehet utasítani valakit. Bar azt nem tudom, hogy mennyire volt számodra kellemetlen a nyomulás, van az a szint, amikor inkább szabadulna az ember.

Érthető, hogy most levegőnek néz, azzal, hogy válaszra sem méltattad lényegében te is levegőnek nézted, ami nem tesz jót az ember önbecsülésenek - ami azt illeti sokkal megalázóbb, mint egy direkt visszautasítás, hogy "nem".


Ne próbáld meg most már kiengesztelni, mert azzal csak azt hihetné, hogy akarsz tőle valamit, újra fájna neki, kellemetlen lenne mindkettőtöknek.

2018. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikációból bukó.

Előbb képtelen vagy egyszerűen, világosan, empatikusan közölni vele, hogy nem akarsz tőle "többet", utána meg képtelen vagy egyszerűen, világosan, empatikusan megírni neki, hogy ne haragudjon.

Pedig nem nehéz:

1. Eszedbe jut, hogy egy bizonyos dolgot szeretnél közölni az illetővel.

2. Azt a bizonyos dolgot közlöd az illetővel.


Látod? Ennyire egyszerű.


Te eddig ezt csináltad:

1. Eszedbe jut, hogy egy bizonyos dolgot szeretnél közölni az illetővel.

2. Azt a bizonyos dolgot NEM közlöd az illetővel.


Látod már, hogy hol hibáztál? :D Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.

2018. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most már mindegy,felesleges írnod neki.
2018. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bunkóság nincs nemhez kötve.

Dumáltok meg minden aztán válaszra sem méltatod.

Mindenki ugyanígy törölt volna.

Annyira meg nics pi-na hiányban a srác hogy utána amikor összefutottatok vesztegessen még rád időt.

2018. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!