Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék szakítani a barátommal mert beleszerettem egy másik srácba! Viszont a jelenlegi párom ha lehet még így nevezni eléggé érzékeny típzs, és igazából nem szeretnék neki fájdalmat okozni! Meg problémát sem, hogy baja legyen belőle, mivel van egy haverja aki adott már rossz tanácsokat másnak! Az szinte biztos, hogyha a srácon akarnak bosszútálni akit szeretek annak nem lessz jó vége, mivel alapból nyugodt és megfontolt természetű, de hivatásából adódóan olyan kiképzést kapott, hogy szerintem nem lenne jó vége! Ráadásul látam már anyukája által(munkatársam) olyan kamera videót ahogy "keménygyereket" simán lecsapott, és még annyit se nézek ki barátomból mint azokból! Tényleg nem szeretnék sem fizikai sem lelki problémát neki mert rendes volt velem, de szerintem nem kell elmondanom senkinek sem, hogy az érzéseket nem lehet befolyásolni! A srác meg azt mondta, hogy amég nem zárom le ezt addig nem találkozunk mert neki ez nem egyenes így!

Én 24N a jelenlegi barátom 26f a srác pedig 20f


2020. máj. 26. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Úristen. És így még a barátod szemébe tudsz nézni és eljátszani, hogy minden rendben?

Nő vagyok, de ezt a gerinctelenséget nagyon elítélem.

Szakíts vele mielőbb., mert ez a helyzet jobb nem lesz.

2020. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!