Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy mindig az a nő dobja először a pasiját, aki esküdözik, hogy nem csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Gondolom értitek, vannak nők, akik éjjel-nappal hajtogatják, hogy ők sosem hagynák ott a párjukat, mégis ők az elsők, akik ugranak valaki másra.
2020. máj. 28. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem úgy összességében, akik nagy meggyőződéssel bereklámozzák, hogy ők ezt vagy azt nem csinálják, jellemzően csinálják. Ez igaz a félrelépésre is.
2020. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Eleve hülyeség olyat mondani, hogy nem hagyná ott valaki a párját. Szar kapcsolatban rohadni egyáltalán nem dicsőség, sem szívesség. Nem létezik olyan, hogy a másik bármit megtehet veled, te azt vigyorogva tűröd mellette. Ha szar és nem lehet megoldani, ki kell lépni, ez egy tisztességes útja a dolgok intézésének.


Más: én is nagy hanggal szoktam hangoztatni, hogy sosem csalnám meg a párom és tényleg nem teszem. Arra sincs ingerenciám, hogy olyan helyzetbe keverjem magam, amivel megalázom. A többi eredményemet is szeretem hangoztatni néha, így arra is büszke vagyok, hogy nem vagyok egy csöpögő genitáliájú emberi hulladék.

2020. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Inkább dobja mint csalja,sajnálatból maradni a a másiknak is szar..
2020. máj. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Első szabály: Ne higgy nekik.
2020. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Minden nő kidobja a pasiját, ha talál egy jobb képűt vagy gazdagabbat.
2020. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Te a nőkre élezted ki a kérdést, ilyen mindkét nemnél elōfordul...


Az exbarátommal is hasonló helyzetben voltam, bár azt nem tudom, hogy más nőkre ugrott-e, csak azt, hogy szakított, elōtte ō is folyamatosan hajtogatta, hogy mennyire fontos vagyok és sosem hagyna el.

2020. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alessandro10 ***** válasza:
43%

A volt feleségem az előző férjének azt mondta, éjjel dolgozni lesz, közben pedig velem volt egy rendezvényen egy szállodában.Valójában megcsalta. Nekem aztán azt mondta amikor szóba hoztam (miután elváltak és már együtt éltünk) , hogy velem soha nem tenne ilyet, mert engem nagyon-nagyon szeret. ♥

7 évig sikerült. 😂

Mert pár nap alatt úgy lelépett egy új pasihoz, hogy csak úgy itthagyott csapot-papot.

Végülis... Visszakaptam a pofont,mert gyakorlatilag ugyanezt megtette velem is. Sajnálom a volt férjét, őt is hülyének nézte. Én meg magamból csináltam hülyét, amiért hittem neki.

Gyorsan elváltam tőle.

2020. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Te a nőkre élezted ki a kérdést, ilyen mindkét nemnél elōfordul..."

Mivel a kérdezőknek valószínűleg csak nőkkel van tapasztalata, hacsak nem biszexuális :)

2020. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!