Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolat, végig bizalmatlan. Szakítottam, most esküdözik, hogy megváltozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteg párkapcsolati problémánk volt, amibe én már belefáradtam. Nem tudok vele semmit mebeszélni, minden ilyesmit veszekedésnek vesz. Már 2 hónapja nullán van a kapcsolatunk, van, hogy napokig semmit nem beszéltünk. 180 km-re lakunk egymástól, hétvégenként tudnánk találkozni, de jópár hete már mindig kitalál valamit, hogy miért nem jó.

Hétvégén szakítottam. Azóta minden nap bombáz az üzeneteivel, van, hogy számonkérő, felháborodott stílusban, van, hogy kérlel, van, hogy esküdözik, hogy megváltozik. Írta, hogy úgy érezte, már nem szeretem, azért volt hetekig ilyen. És írta, hogy megváltozna.

Mit csináljak szerintetek? Egy éve minden napom stresszben telik miatta, ez minden , csak nem biztos kapcsolat. Szeretem... de kiábrándultam belőle. Sokszor volt már a szakítás szélén a kapcsolatunk, de mindig úgy áltlam hozzá, hogy próbáljuk meg, hátha most valami megváltozik. Semmi nem változott. Most esküdözik, hogy megváltozik. Én viszont már félek újra belevágni. Szeretem, de már hiányzik az a tűz, ami 3 éven át életben tartotta ezt.

Bonyolítja a helyzetet, hogy a szakítás után pont itt, gyakorin megismertem egy lányt, szimplán csak azért, hogy kiönthessem neki a lelkemet. Tudom, hogy ez pokolian kevés idő, de roppant mód élvezzük egymás társaságát, és barátnőmmel soha nem tudtam így beszélgetni, mint vele. Korai lenne azt mondani, hogy érzek valamit iránta, meg részéről is ez korai lenne, ráadásul nálam a szerelem nem múlik el 1-2 hét alatt, de van valami elképesztő vonzódás köztünk, több, mint szimpla felszínes haverság.

Én 25, (volt) barátnőm 19, az itt megismert lány meg 17.


2015. aug. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkel akarsz kikezdeni?
2015. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zárd le a kapcsolatot. Ha 3 éven keresztül bizalmatlan volt akkor miért pont most lenne az? Persze az ember ha ilyennel szembesül, hogy pl ha nem változik akkor vége lesz a kapcsolatnak, akkor lehet hogy oda fog figyelni, de gondolom már régebben is jelezted felé hogy így érzel. Meg szerintem a bizalom nem épül csupán arra hogy fejben elhatározza hogy ő most nem fog aggódni, féltékenykedni vagy bármi hanem kell hozzá az érzés hogy "igen, szeretem, ő is engem, minden rendben". És azzal csak magad teszed tönkre ha egy éve már stresszelsz miatta, biztos nehéz tényleg eldönteni hogy vége de muszáj különben csak tovább szenvedsz ahelyett hogy boldogságra találnál akár egyedül akár más személyében.
2015. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én speciel egyet tudok mondani: a szakítás árnyékában NINCS EMBER, aki éppenséggel bízni kezdene!

Ez pont olyan bizarr dolog lenne, mint hogy épp egy zuhanó repülőn váljon egy hívő ateistává.

2015. aug. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!