Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackoka123123 kérdése:

Össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
Nos, 17 éves létemre logikusan iskolába járok :D viszont a barátnőm 23 éves, így logkiusan nem iskolába jár már hanem dolgozni és valahogy kellemetlenül érzem magam mellette, nem tudom olyan kínosnak érzem hogy ha vagyunk valahol és be kell mutatkozni, külsőre nagyon nem egy tinire hasonlítok :D ( szakáll, testalkat, tetkó, őszülő haj = stressztől ) aztán így értitek bemutatkozik ő xyz vagyok 23 éves itt dolgozok, izé én meg, így ilyen kinézettel : xyz vagyok 17 éves ide járok iskolába és így ee olyan kínos az egész, tudom zavarosan írok mert próbálom érthetően megfogalmazni hogy mi a bajom, ő szeret engem,nem zavarja hogy iskolába járok, bár meglepődött rajta, de engem viszont zavar :D És mivel olyan társaságokba járunk így kínosnak érzem vagy nem tudom, ezzel az érzéssel mit tudok csinálni (nyilván semmit)? voltaképpen a kérdést is csak azért írtam ki, mert ki akarom adni magamból, aztán kíváncsi vagyok mások véleményére a dologgal kapcsolatba.

#barátnő #zavar #23,17 éves
2020. máj. 28. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet olyat, hogy nem azt mondod hogy iskolába jársz, hanem hogy x dolgot tanulsz vagy y terület érdekel majd. Így nem hangzik olyan gyerekesen.


Ezen kívül meg tegyél mindenre. Azért érzed kínosnak, mert kevesebbre értékeled magad másoknál, de nem a kor a lényeg ha értelmes vagy. Élvezd a kapcsolatot és az életed, nem szabad azon kattogni hogy más mik miatt nézhet rád furcsán.

2020. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szakiskolaba jarsz akkor mond h xy tanulod.

Pl informatikaval vegyeszettek cipopucolast epiteszetet miazmast tanulsz. Az mar nem olyan gagyi szint. Nem kell kiemelni hogy amugy meg eretsegid sincs. A legtobb embert amugy sem fogja erdekelni ennel melyebben a dolog.

2020. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!