Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi számít rosszfiús külsőnek, vagy éppen jòfiúsnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kivàncsi, hogy mitől mondjàtok arra, hogy valakinek rosszfiús külseje van? Milyen szempontok alapján? Előre is köszi.

2020. máj. 28. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se a rosszfiús, se a jófiús külső nem tetszik, nekem a jópasis külső tetszik. Nekem attól jópasis, hogy értelmes széles homloka van, szépen és értelmesen néz ki a fejéből, próbál ízlésesen öltözni (több-kevesebb sikerrel), inkább barnás a haja, és a mozgása olyan dinamikus, rugalmasan közlekedik, vannak izmai a csontvázán, nem vánszorog vagy úgy megy mintha megaludna a szájában a tej. És melegszívű, szépen néz a gyerekekre, állatokra, rám... :)
2020. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
A lényeg, hogy férfias legyen, ne rossz és ne jó. A tetkós, bőrdzsekis macsók ugyanúgy nem jönnek be, mint a rosszul szabott farmer, kockás ing, szemüveg, hülye frizura srácok sem.
2020. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem maga az összkép , az öltözködés, beszéd, stílus, felfogás miatt lesz valaki rosszfiús.

De ha csak az oltozkodest nezem akkor talan a borosta, motoros dzseki ugrik be igy elsokorben

2020. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1,2. Nem az volt a kérdés,hogy milyen az ideálotok,hanem,hogy mi számít rosszfiús és mi jófiús kinézetnek. Tehát,hogy néz ki az akire azt a jelzőt mondjátok,hogy rosszfiús. Független attól,hogy bejön e a férfi nektek vagy sem.
2020. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Akkor a szélsőségek: rosszfiú: hol böriben van hol nem, drogozik, bűnöző, csaló, gátlástalan.

Jófiú: gyógyegér, nyálaskodó, őszintétlen, stréber

2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja bocsi a külső a kérdés:

Rosszfiú: ostoba bamba kép, folyton kacsintgat, szeme se áll jól, buta feje van, tele van aggatva trendi sz.rokkal

Jófiú:

Sápatag, kocka mozdulatai vannak, rossz a kisugárzása, szeme se áll jól, majmol másokat


Egyik se jó

2020. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszfiús, ami bejön, ha alapból tetszik a pasi: Végigmér a szemeivel, hosszan a szemembenéz, huncut mosoly, kétértelmű megjegyzést tesz ízlésesen, "véletlen" hozzámér.


Egyébként, teljesen mindegy mindenki maradjon hű önmagához és azt a szerepet játsza ami valóban ő.

Ismertem egy pasit aki alapból jófiú volt, de valamiért felvette a rosszfiús szerepet. Nagyon nem állt neki jól, műhatást keltett, erőltetett volt és taszító.

2020. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és számomra nem létezik sem rosszfiú, sem jófiú kategória. Nekem teljesen mások a szempontjaim, amiket én magam találtam ki, nem a külvilág.
2020. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!