Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bánjam meg, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bánjam meg, hogy már nem vagyok rosszfiús?

Figyelt kérdés

régen nem voltam túl nagy tisztelője a női nemnek. Élveztem, hogy pár kamuduma után vetkőztek, persze volt néhány elérhetetlen, akikkel persze nem is ment, pedig akartam volna... igy maradtam a könnyen megkapható lányoknál.


25 éves koromban igy voltam egyel: megcsaltam. Most 5 évvel később változtak a dolgok: úgy gondolom ideje megállapodni, változni. Össze is jöttünk, bár szerinte köszönjem meg, hogy egyáltalán válaszolt.


Ő az a tipikus ösztönlény, ha van egy jóképű/menő pasi, rögtön odaadja magát neki, ha meg jön egy jófiú, akkor nem tudja mivan, nem érti, nem kell neki. Jönnek jelentkezők, de neki olyan pasik kellenek, akik csak megdugják és dobják. Persze nem, nem ez kell neki, de mégis... legutóbbi tartott 1 évig: nem fogta meg a pasi a kezét utcán, heti 1x találkoztak, a lány fogyott a stressz miatt, aztán a pasi dobta mert talált egy másik nőt. Közben meg volt valaki, aki kétéve futott utána, vigasztalta és sirt másodszori visszautasításkor.

ezeket ő mondta, akivel ő gondolta volna komolyan, azok elhagyták, mig akik vele akarták volna komolyan, azok nem kellettek neki.


egy gond van: most, félév után szakított. Nem szerelmes. Attól félek azért, mert "rendes" vagyok vele. Lehet ez az ok? Lehet, hogy az előző életem volt a jó? Megjegyzem, undorodok attól a formámtól, tehát nem, nem volt jó az a korszak, félni a lányok apjától, betegségektől...


2016. júl. 9. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy normális nőt.
2016. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiszta lapot azzal nyiss aki nem ismert előtte.
2016. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kár volt feladnod a rosszfiús formádat. De attól még lehetsz hűséges, hogy rosszfiús a stílusod, a kettő nem zárja ki egymást. :)
2016. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem rossz voltál és jó lettél, hanem nem tiszteled a női nemet és ezt régen kihasználtad, most meg próbálod kontrollálni magad.

Keress olyan nőt akinek férfira van szüksége és nem rossz fiúkra, hidd el, rengeteg ilyen nő van. Sok szerencsét.

2016. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, te nő vagy? Biztos vannak ilyenek, de őket még nekem is lehetetlen megszerezni. Én nem próbáltam? Csak nem álltam be kiskutyának pitizni, meg várni rá, inkább választottam az épp kéznél lévő maca-nénit, mert az egy kedves szóért máris hozzámbújt, mig az előbbiek "ja bocsi igen irtál, most vizsgaidőszak van, majd utána beszélünk jó?"
2016. júl. 9. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az ember mindig a kisebb ellenállás felé halad, ezzel nincs is semmi baj. De azt jobb, ha tudod, hogy te nem rosszfiús voltál, hanem gyökér. Lehetsz férfi attól függetlenül is, hogy olcsó nőkkel kezdesz.
2016. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, négyes vagyok és én soha nem írtam neked. Nem szoktam privizgetni. És igen, nő vagyok. És ha olyan nő nem akar összejönni veled aki igazi férfire vágyik, akkor tegyél ellene.
2016. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!