Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Megfogalmaznom is nehéz ezért inkább hozok egy legutóbbi példát. A barátom hazaért a munkahelyéről és egyből elkezdte a gépét idegesen nyomkodni és mondta közben hogy úgy jelzett neki többször a telója mintha valaki be akarna lépni valamelyik fiókjába. Semmi közöm nem volt a dologhoz, sose nyúlok az ő eszközeihez főleg nem a személyes cuccaihoz de egyszerűen néha rámtör egy olyan érzés mintha én csináltam volna és lebuknék. Elkezdek ideges lenni, a hangomon is mikor válaszolok ilyenkor tökre az hallatszik mintha én csináltam volna. A párom fejében ilyen meg sem fordult hogy én csináltam volna, nem is értek az egészhez. Már több ilyen szitu volt szüleimmel is, tesómmal, barátnőmmel stb. Ilyen bagatell dolgoknál is ezt csinálom meg komolyaknál is. Érthetetlen számomra is a viselkedésem meg ez az érzés ami bennem van. Azt tudom hogy a barátnőmnél is van ilyen de ő sem tudja rá a választ 😂
2020. máj. 28. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán csak parázol. Nekem is szokott ilyen lenni hogy nem ne vagyok a hibás de ideges vagyok még minden mintha én lettem volna. Nem vagy egyedül ezzel 😅
2020. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy nem csak én vagyok így ezzel :D
2020. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valaki fingik es en vorosodok el.
2020. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!