Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikertelenségből lehet sikert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelenségből lehet sikert kovácsolni?

Figyelt kérdés
Azon férfiak történetére(röviden) lennék kiváncsi, akik csajozásban szerencsétlenek sikertelenek voltak. Mik voltak az okai? Milyen esemény miatt döntöttetek úgy, hogy ezen változtatni szeretnétek? Miken változtattatok, illetve mennyi idő múlva vettétek észre, hogy történtek ÉRDEMI változások? Illetve lehetséges ilyen, hogy valaki sikeres legyen nők terén, ha addig sikertelen volt, vagy önfejlesztés mellett is nehézkesen ment?

2020. máj. 28. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobb siker az elfogadas es az elengedes. Tehat kaptam valamit az elettol (nem vagyok sikeres a noknel), ezt en befogadom, elengedem, emiatt karpotol az Univerzum mas eletteruleten, tehat sikert erek el.


Ugye a szenvedes okozoja a vagy, ha a vagy megszunik, a szenvedes is megszunik.

2020. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szüleim képtelenek voltak kimutatni a szeretetüket irántam egész életükben, ezért én is szeretethiányosan nőttem fel, azt hittem engem nem lehet szeretni. Ez mellett rossz volt az otthoni légkör, a szüleim állandóan veszekedtek, de így 15-20 éven át, amíg otthon laktam. Ezek miatt elég zárkózott, önbizalomhiányos lettem, pedig jól nézek ki. Ezekre a dolgokra aztán olyan 20-21 évesen kezdtem rájönni. Szerencsére egyrészt nagyon tökös, normális családban felnőtt, igaz barátaim vannak (akiket még középsuliból ismerek és a mai napig jóban vagyunk), akik sokat segítettek, másrészt találtam a neten csajozással kapcsolatos anyagokat. Nagyon kicsi részben magyar, de főleg angol nyelven ingyenes könyveket, cikkeket, amiket rengeteget olvastam. Ezek rengeteget segítettek, hogy megtanuljak csajozni.

Ezen kívül megértettem hogy milyen hatással volt rám a gyerekkorom és el kellett fogadnom hogy értékes, szerethető ember vagyok, mert ezt korábban nem hittem el magamról.


Ezen kívül régen nagyon vékony voltam, de elkezdtem járni edzőterembe és feljött egy jó 15-20 kiló izom, elvégeztem az egyetemet, oda mertem menni beszélgetni ismeretlenekhez és nyitottabb lettem (nem csak csajokkal, de velük is). Fontos, hogy mindenre olvastam könyveket. Az edzésről, a csajozásról, magunk elfogadásáról, az emberekkel való bánni tudásról, stb. Mindennek megvan a maga jó irodalma. Ez eléggé megmentett szerintem, hogy szeretek olvasni.

2020. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!