Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolat pótolhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat pótolhatja a barátok hiányát?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom, jól működik

Barátaim nincsenek, de haverjaim se akivel beszélgetnék. A párommal viszont minden hétvégén kirándulni megyünk. Mégis kicsit hiányoznak a barátok.

Egy barátnőm volt sok éven át,de elárult csúnyán ezért kiiktattam az életemből


2020. máj. 29. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom en is csalodtam mar barátnőmmel nekem felert egy szakitassal. Amúgy helyettesítheti ha mindenrol el tudok beszelgetni akkor természetesen. Hatha akad majd azért egy baratno is kesobb, csak igen vigyázni kell velük sajnos
2020. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Azaz az 1+0, vajon több-e, mint a 0?

Igen, pótolhatja amúgy, sőt, elárulom, a jó kapcsolat alapja az, hogy a párod a legjobb barátod.

Amúgy régen én is így voltam ezzel, mióta meg házas vagyok és felnőtt, azóta vannak igazi, jó barátságaim, haverságaim, előtte, suliban nem. Bár én Mordorból törtem ki...

2020. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontosak a barátok,barátnők és hogy mással is eljárj, ne csak a pároddal legyél 24/7-ben.

Nekem sincs nagy barátnős társaságom, de azért van 4 olyan barátnőm akikért tűzbe menné, és ez oda-vissza is igaz, már jó 10 éve barátnők vagyunk. El sem tudnám képzelni az életemet, hogy ne legyenek mellettem barátnők és csakis a párommal legyen folyton. Nekem kell egy kis időeltöltés a barátom nélkül is, én ezt igénylem. Eljárunk közösen moziba, kávézgatni, strandra-amire esélytelen hogy a barátomat rávegyem, hogy menjünk napozni egész délután, koktélozni, ebédelni.

Persze, ha neked ez így tökéletesen megfelel, akkor ne érdekeljenek mások véleményei :)

2020. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyettesítheti. El sem tudnék képzelni olyan kapcsolatot, amiben a párom nem a lelkitársam is egyben. Nagyon jó így, imádom a helyzetet. Meg persze foscsi is, mert semmi motiváció nincs így barátkozni 😃
2020. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!